:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia w rejonie Sokoliki, Sukiennice
ourO80Ros
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2020-05-08igor
Klasyk poprowadzony w drugiej próbie, finezji nie ma raczej siłowe dogięcia :)

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2019-05-25LeSzek Szymański
Niestety zbloczyłem podczas OS-sa po ostatniej wpince ,w ferworze walki nie zauważyłem kluczowego dla mnie chwytu, zabrakło chłodnej głowy…. W drugiej próbie to była formalność ;-) , ładne i harde , polecam.

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2018-07-30Phoenix
Klasyk. Jedna próba + 1,5 wędki i atak skuteczny. Bez zacyku ruchowego nie miałem najmniejszych szans. Dla mnie bardzo trudne i piorące psychofizycznie. Ostatnie ruchy zrobione na totalnym odlocie z darciem mordy na całego włącznie. Zdecydowanie dla mnie najbardziej wymagająca z dróg które zrobiłem. Stan przedzawałowy. Polecam bardzo :)

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2011-10-10Wojak
2pr, ultra klasyk rejonu. Byłem co nie co sceptyczny po pierwszych wstawkach ( na kacu :( ) w nowym rejonie, ale teraz już wiem, że jeszcze nie raz tam wróce! Rysy, jakość skały, dróg i ogólna sceneria położyła mnie na łopatki! Padło OS lub FL: Nitka i Rysa tygryska za VI(kapitalne długie rysy), Trzy Okapy VI+ (zaje! ) , Ścianka Lwowa .1, Maślane Palce .1+, Kant Trzech Nierobów .2( piętka i oblaje rulez, polecam! ) Parszywa Rynna VI+ ("najtrudniejszy" z moich OS-ów, off-width monster i walka a muerte :) Małpia Ścianka .1 (wyjebana w mikrokosmos! i trudna ) Mały Kombinator .2 (raczej spalony sajt, za bardzo uciekłem do oblajów na kancie, choć cyfre bym sobie przypisał,) Nitówka VI (długie, urozmaicone i nie wiem czemu mnie stresowało :) , Taniec Tygryska .1 Zemsta Kłapouchego VI (super skała, drogi poema roca! ) + 1001 Drobiazgów .1+ (trudny trickowy start dopiero po zaznaczeniu stopieńków i 5? próbach poszło)

Sokoliki, SukienniceHiperdirettissima VI+ TRAD OS 2011-10-17payek
Bardzo ładna droga. Uwaga jednak na starcie w zacięciu z okapikiem, asekuracja niby dobra, ale przy wyjściu z okapiku warto dołożyć coś jeszcze (mi dobrze siadł czerwony C3), gdyż lot z tamtą kończy się na połogiej płycie, ponoć często zdarzają się tam połamania. Pozostałe drogi z Sokolików: Nord Rysa VI Trad (OS) Krzywa Turnia. Faktycznie, lepiej wybrać się na tą drogę bez kasku i podpowiem, że nie ma co szukać siłowych rozwiązań. Ładna i historyczna droga, pokonana już w 1923r. Prawy Nitsch VI+ Trad (Flash), Sokolik Duży. Piekny klasyk, zestaw standardowy można powiększyć o cama nr 4 i ewentualnie zdublować 3-ke Przez Nyżę VI Trad (flash), Sokolik Mały. Większość osób zdobywa Nyżę na foczkę:) Jedynka VI.2 (Flash), Sokolik Mały. Przeloty celowo co 5m aby zachować historyczna asekuracje, na szczęście w bardzo dobrych miejscach więc wspinamy się bez większego stresu. Bardzo przyjemna droga. Rysa Kowalewskiego VI+ Trad (Flash), Baba. Super kliny na dłonie Directe Americaine VI- OS Trad, na dwa wyciągi z Grzesiem. Krzywa Turnia. Taniec Tygryska VI.1+ (OS), Chatka. Polecam jesienne Sokoliki, super wspin i piękne krajobrazy! Do zestawu standardowego koniecznie puchówka, czapka, rękawice i coś rozgrzewającego na wieczór :)

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 OS 0000-00-00kuba
bardzo fajna wytrzymałosciowo siłowa droga . dobra na os


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię