:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi Hokej
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2020-05-08igor
Klasyk poprowadzony w drugiej próbie, finezji nie ma raczej siłowe dogięcia :)

PopielarkaHokej VI.3 PP 2019-09-15LeSzek Szymański
Są drogi i jest Hokej na Popielace.

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2019-05-25LeSzek Szymański
Niestety zbloczyłem podczas OS-sa po ostatniej wpince ,w ferworze walki nie zauważyłem kluczowego dla mnie chwytu, zabrakło chłodnej głowy…. W drugiej próbie to była formalność ;-) , ładne i harde , polecam.

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2018-07-30Phoenix
Klasyk. Jedna próba + 1,5 wędki i atak skuteczny. Bez zacyku ruchowego nie miałem najmniejszych szans. Dla mnie bardzo trudne i piorące psychofizycznie. Ostatnie ruchy zrobione na totalnym odlocie z darciem mordy na całego włącznie. Zdecydowanie dla mnie najbardziej wymagająca z dróg które zrobiłem. Stan przedzawałowy. Polecam bardzo :)

RożnówHokej VI.1+ PP 2018-05-04Phoenix
Pyszne jeśli ktoś nie chodzi dobrej rysy dilfrem. Ja poszedlem. I po flashu :P Polecam drogę, bardzo ładna. Początek tylko siłowy wg mnie ale na pewno można go rozwiązać na kilka sposobów. Oprócz tego to sam co Seweryn 8 wpisów nizej, tylko ładniej i bez Wariantów Technicznych.

RożnówHokej VI.1+ OS 2017-06-03wojak
Kapitalne wspinanie, refresh po latach, brawurowo szmaci, po 2-gim przejściu zepsuł mi lewego bicka :) + Feldkopfkant .1+ - szkoda, że taki krótki, w sekwencji było by ciekawie. + Tele-echo .2+ 3pr - warto się zastanowić, jak łapać chwyt z kruksie. Dla mnie rejon super!

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 PP 2011-10-10Wojak
2pr, ultra klasyk rejonu. Byłem co nie co sceptyczny po pierwszych wstawkach ( na kacu :( ) w nowym rejonie, ale teraz już wiem, że jeszcze nie raz tam wróce! Rysy, jakość skały, dróg i ogólna sceneria położyła mnie na łopatki! Padło OS lub FL: Nitka i Rysa tygryska za VI(kapitalne długie rysy), Trzy Okapy VI+ (zaje! ) , Ścianka Lwowa .1, Maślane Palce .1+, Kant Trzech Nierobów .2( piętka i oblaje rulez, polecam! ) Parszywa Rynna VI+ ("najtrudniejszy" z moich OS-ów, off-width monster i walka a muerte :) Małpia Ścianka .1 (wyjebana w mikrokosmos! i trudna ) Mały Kombinator .2 (raczej spalony sajt, za bardzo uciekłem do oblajów na kancie, choć cyfre bym sobie przypisał,) Nitówka VI (długie, urozmaicone i nie wiem czemu mnie stresowało :) , Taniec Tygryska .1 Zemsta Kłapouchego VI (super skała, drogi poema roca! ) + 1001 Drobiazgów .1+ (trudny trickowy start dopiero po zaznaczeniu stopieńków i 5? próbach poszło)

RożnówHokej VI.1+ RP 2010-07-07Wojak
Klasyk rejonu, 2pr, przy pierwszej nie uwierzyłem jeszcze w bajeczne tarcie i diflerowy patent mnie zniszczył. Ale droga to faktycznie "Coś pięknego" :) Rejon nadaje się na upały bo 3/4 jest w lesie, szkoda tylko ze pogoda się zjebała w połowie 2-giego dnia, i nie zdążyłem się przystawić do dróg z przykręcanymi chwytami i rozpatentować do końca 1000 kotletów ;'(

RożnówHokej VI.1+ PP 2010-07-05czyzyk
Najładniejsza linia w całym Rożnowie. Siłowe ruchu na początku, potem okap i czujna rysa, wszystko to puściło w 2 próbie. Padły jeszcze "Prostowanie trzech buczków" VI.1, "Chytre lisy" VI.+/1 oraz ich wariant za VI.2 "Strzał do lisów". Plus jeszcze jedna VI.1 i parę VI/VI+. Wszystko prócz "Hokeja" puściło w pierwszej próbie, styl był przemienny od OS do PP ze względu na to, że wspinaliśmy się w 3 osobowym zespole. Co do rejonu to słowo groteska pasuje tam idealnie, kute dziury na trudniejszych drogach to standard tak samo jak przykręcane chwyty, których jest tam mnóstwo. Oczywiście cement też jest... rejon zapuszczony i w sumie szkoda bo piaskowiec pierwsza klasa!

Sokoliki, SukienniceHokej VI.3 OS 0000-00-00kuba
bardzo fajna wytrzymałosciowo siłowa droga . dobra na os


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię