:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia użytkownika Krzysiek J
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

KalymnosBeta 7b+ OS 2009-10-18Krzysiek J
(lepiej późno niż wcale) Moje kolejne 7b+ o calkiem odmiennym charakterze od poprzedniej. Swietna droga pomiedzy 2 kaloryferami, w pieknym miejscu. Wyjatkowo ladna i efektowna. Oprócz tego na wyjeździe u mnie padło 5x 7b OS, 7b w 2pr, inne 7b+ (przewodnikowo wiecej) w 2pr i dużo łatwiejszych. Na niektorych oes szedl latwo, na innych walczylem o zycie i bylem o wlos od odpadniecia. Kalymnos mozna polecic kazdemu (zwlaszcza na podróż poślubną), ale jest ryzyko ze wyspa zostanie zadeptana jak nadal bedzie tam jezdzic tyle osob. Plażowanie, wspinanie i widoki rewelacyjne, tylko czemu tak daleko.

FrankenjuraDr. Snape IX- OS 2009-08-15Krzysiek J
kolejny wyjazd na Franken, tym razem troche mniej wspinania niz ostatnio, ale mi udalo sie poprawic swoj rekord os, a Ania dodała do swojego zeszytu m.in. kolejne dwie 8-ki i dużo osów. Droga o wybitnie jurajskim charakterze: pionowa płyta, małe stopnie i ciężka sekwencja po kiepskich i wilgotnych fakerach. dobrze ze je sobie zaplastrowalem bo bym chyba pourywal. W każdym razie moje przejscie zniechecilo Hiszpanów do prób. Najważniejsze że tym razem nie zgubiłem kluczyków - hura!

RzędkowiceTytanowe implanty VI.5 PP 2009-07-16Krzysiek J
Jeden z trudnych klasyków Rzędek. krótka wędka i puściło w 1 próbie prowadzenia, dla mnie za łatwe na przewodnikową wycenę. przez 4 popołudnia (wcześniej było jak w piekarniku) w Rzędkach zrobiłem jeszcze m.in. zajebistą drogę Allegro (OS), Prostowanie Płyty Wojasa, Leśne Echa (3pr), Warszawskie Lekcje(2pr), a 3 dni wcześniej Mędrców Tr. (3pr) na Dupie Słonia

Dolina BędkowskaNagły Atak Murarza VI.5/5+ PP 2009-05-15Krzysiek J
Na wypadzie na Dupe Słonia w piątek sfinalizowałem to co powinienem był zrobić tydzień wcześniej czyli Nagły Atak Murarza I. Droga to średniotrudne dojście po różnych dziwnych chwytach do dynamicznego ruchu do krawądki (wymagającego koncentracji i spręża). Potem zabrałem się za Wino i Śpiew VI.4+ (nieudany flesz, wędka i prowadzenie jakimś cudem,na odlocie; świetna droga, czujna, palczasto-techniczna). W sobote padła bardzo fajna kombinacja Spotkanie z Mistrzem VI.4 (połączenie prawego Meningitisa z Prostowaniem Obywatela, trudności to bald na jakichś 3m autonomicznego terenu i wytrzymanie ciągu bo droga nie ma dobrego restu). Leser za to udowodnił że dobrze się wspina nie tylko na Stokówce (gdzie prawie wszystko przecenia) i sieknął Murarza I, a potem zaczeło padać i pojechaliśmy do domu.

KamieniecGrunwald 1410 VI.5 RP 2008-04-19Krzysiek J
krótka wędka i od razu prowadzenie, lokalny klasyk wśród trudnych dróg, piękny filar a właściwie obły kancik. Oprócz tego m.in. Minimal Art VI.3+/4 Flash (same klamy ;) i kilka dróg z cyklu "a to ciekawe": Jose Vargas VI.3, Pinokio VI.2+, Czujny jak.... VI.2 Ich wyceny nie oddają ułamka wrażeń dostarczanych przez skałę :) Więcej przejść i opisów na moim profilu na 8a.

GrochowiecSolaris VI.4+ RP 2009-04-16Krzysiek J
genialna ciągowa droga, jak wiele na Grochowcu (super rejon na rozwspinanie), padła w ostatniej możliwej próbie danego dnia, końcówka robiona już tylko siłą woli... Pare dni wcześniej padła też przewieszona rysa Pedal Steel Gitarre VI.3+/4 i trochę innych

FrankenjuraKraftfeld 9+ PP 2008-08-20Krzysiek J
w praktyce raczej IX/IX+. Droga mocno przewieszona i krótka, 2 buldery i wytrzymanie ciągu.Bardzo popularna chyba z uwagi na dość duże chwyty. Na wyjeździe padło jeszcze 9 (2 próba, rzeźnicka masakra po samych fakerach i płytkich 2kach, jak w domu hehe, palce bolały mnie potem przez 3dni ale czuje że wzmocniłem dzięki temu strasznie), 9-/9 (2 pr.), 2x 9- (jedna w 2 pr, obie świetne). Oesowo też nieźle bo kilka 8 i 2x 8+ i dużo łatwiejszych. Nazwy będą na 8a jak znajde chwilę żeby wpisać. Dla Ani wyjazd był też udany. udało się m.in. zasiekać 8 i 8-, a na dwóch innych 8kach brakowało bardzo niewiele + dużo OSów do 7. Plon wyjazdu chyba całkiem niezły jak na 7 dni wspinu:) Generalnie Frankenjure polecam kazdemu wychowanemu na Jurze. Obojgu nam BARDZO podpasowało wspinanie tam. W najbliższym czasie napisze jakis artykuł. Niestety wyjazd zapamiętam głownie z powodu hmmm "dodatkowych kosztów" wynikających z mojego gapiostwa ale to inna historia.

PodlesiceGrek Korba VI.5 PP 2008-05-10Krzysiek J
wyrównanie porachunków z zeszłego sezonu, po doładowaniu jakies latwe :)

El ChorroSexo drogas y flamenco 7a+ OS 2008-02-15Krzysiek J
Piękna i popularna droga. Musiałem się ostro sprężyć. Kaczki mi napuchły tak ze restowałem sie z 10 min w połogim. ale ponoć po drodze ominąłem 4 klamy. taki urok OSow:) łącznie na wyjeździe do Chorro zrobiłem 8 dróg 7a i 7a+ OSem i 1 w 2 probie. Dwie z nich mają w przewodniku wyższe wyceny ale uważam że niezasłużenie. Wiecej szczegółów będzie na 8a.nu :) Postanowiłem (chyba jako 1szY z CK) założyć konto.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię