:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia w rejonie Kalymnos
ourO80Ros
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

KalymnosAegean Sea 7a+ PP 2014-11-01Magda J.
Ciekawa droga, w moim odczuciu z tych trudniejszych na w swoim stopniu. Z ciekawszych przejść padło jeszcze: "Trela"7a PP - obowiązkowy punkt programu :)-40 metrów przewieszenia po dobrych klamkach z fajnymi restami, jak się je umie znaleźć :); "A room with a wiew" 7a+ PP; "Kely Pige" 6c+ OS; Taz 6c OS; "Aeolia" 6c+ OS - ładne, techniczne wspinanie, o trochę innym charakterze niż okoliczne drogi; "Gwundernase" 6c OS. Potwierdzam opinię że jest to jedno z najlepszych miejsc do wspinania, zwłaszcza dla tych którzy preferują długie wytrzymałościowe drogi :)

KalymnosBeta 7b+ OS 2009-10-18Krzysiek J
(lepiej późno niż wcale) Moje kolejne 7b+ o calkiem odmiennym charakterze od poprzedniej. Swietna droga pomiedzy 2 kaloryferami, w pieknym miejscu. Wyjatkowo ladna i efektowna. Oprócz tego na wyjeździe u mnie padło 5x 7b OS, 7b w 2pr, inne 7b+ (przewodnikowo wiecej) w 2pr i dużo łatwiejszych. Na niektorych oes szedl latwo, na innych walczylem o zycie i bylem o wlos od odpadniecia. Kalymnos mozna polecic kazdemu (zwlaszcza na podróż poślubną), ale jest ryzyko ze wyspa zostanie zadeptana jak nadal bedzie tam jezdzic tyle osob. Plażowanie, wspinanie i widoki rewelacyjne, tylko czemu tak daleko.

KalymnosBye bye doc 6c OS 0000-00-00Ania
Bardzo techniczne wspinanie praktycznie po niczym. Dla było to na prawdę trudne i wymagające 6c

KalymnosAlexis Zorbas 7b RP 2009-10-20Ania
Jak na razie moje topowe przejście RP. Droga nie tak długa jak poprzednie za to z palczastym boulderem w środku czyli bardziej przystępna dla jurajskiego wspinacza ;)

KalymnosLes Amazones 6c OS 2009-10-20Ania
Super klasyk!! W ogóle wspinanie na Kalymnos jest genialnie i godne polecenia

KalymnosAphrodisia 6c+ FLASH 2009-10-13Ania
Przepiękna, długa, wytrzymałościowa droga w lekkim przewieszeniu


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię