:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi dupa biskupa
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

RzędkowiceDupa biskupa VI.5 TRAD 2014-05-09klenio
Świetna droga z dobra asekuracją. Dwie "betonowe" kości w połowie drogi zabezpieczają cruxa niczym ring z nierdzewki, podobnie na wyjściu. Jedynie dół nie jest dobrze asekurowalny i tu należy spiąć poślady. Oczywiście moja ocena wynika z wcześniejszego rozpoznania placementów, które są pancerne ale trzeba je osadzać precyzyjnie i bardzo szybko. W kontekście więc przejścia GU własna asekuracja na Dupie wydaje się trudna ale jak najbardziej możliwa. Podziękowania dla Flowera za przetarcie szlaku. PS W ogóle to dobry fluid dla tradu w ten piątek w Rzędkach panował, kostki brzęczały w całej okolicy. Łukasz Muller sightem rysę Czoka a potem rysę Opozdy pocisnął, Łodziaki w Cyklon A się wstawiali, Miglanc zawalczył na rysie Kukuczki a wokół kursanci uczyli się własnej. Sportowców może ze 3 zespoły widziałem. Bajka.

RzędkowiceDupa Biskupa VI.5 PP 2011-05-23payek
Bardzo fajna droga, w zasadzie nie mam małych chwytów, choć nie oszczędza skóry palców i gniecie stawy, ale mimo to potrafi zauroczyć na maxa! Poświęciłem jej trzy wyjazdy weekendowe, raz nawet szybki wypad po pracy na 4godz :) Tym razem miałem dla niej tylko 2h po zakończeniu zajęć z kursantami, udało się tuż przed zmrokiem. Gorąco polecam tą piękną drogę dla miłośników rys i nie tylko! Tego samego dnia, za namową kolegi (nie znam nazwiska), który obił nowa drogę w Mirowie ( 5m na prawo od Ringów Kursowych), miałem okazje zrobić pierwsze przejście tej interesującej lini. Droga posiada dwie wersje, pierwsza około V-kowa do pierwszego stanowiska i kontynuacja na pik z bulderkiem za około VI.1 do drugiego stanu – ładna droga. To był naprawdę czysty OS, zero magnezji i wyślizgania.

Rzędkowicedupa biskupa VI.5 PP 2011-05-17kuba
Ciekawa droga, mimo że wyłamuje palce chce sie ją skonczyc:) Ciągowy charakter z trudniejszym miejscem na górze. Jak na ten stopien trudności posiada duże chwyty.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię