:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::
9a

DynamikE-Pamir
Go-SportSportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Artykuły ::
Dzień Dziecka 2009

Już po raz drugi Świętokrzyski Klub Alpinistyczny wraz z Galerią Echo zorganizował imprezę dla dzieci z okazji Światowego Dnia Dziecka.

Podobnie jak w ubiegłym ROKU przygotowaliśmy trzy zabawy sprawnościowe:

wieża ze skrzyń


most linowy


wspinaczka po linie z węzełkami


Każde dziecko mogło za darmo spróbować swych siły w tych niecodziennych zabawach linowych. Pomimo nie najlepszej pogody na frekwencje nie narzekaliśmy, gdyż nasza stała miejscówka - pod okapami - umożliwia przeprowadzanie zajęć nawet w czasie deszczu.

Jedna z konkurencji „most linowy” została rozegrana w formie rywalizacji na czas. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach; dziewczęta i chłopcy.

Nad przebiegiem zawodów skrupulatne czuwało jury sędziowskie, czujnie przestrzegając zasad rywalizacji i mierząc czas z dokładnością do 0,1sek. :-) Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne gadżety reklamowe, a zwycięscy zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami.

Podium w kategorii dziewcząt


Podium w kategorii chłopców


Impreza trwała 6 godz.+ około 3 godz. na przygotowanie i zdemontowanie stanowisk asekuracyjnych, mostu linowego, liny z węzłami i baneru ŚKA.

Widać, że mamy w tej dziedzinie coraz lepszą wprawę, gdyż całościowy przebieg imprezy miał profesjonalna oprawę i bardzo sympatyczną atmosferę.

Sprawiliśmy dzieciakom wielką frajdę, przy okazji doskonale promując Świętokrzyski Klub Alpinistyczny.

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie w Galerii.


payek
Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2020. Herman & Zioło