Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: klenio ()
Data: 26 Sep 2013 - 23:11:15

Kuba odpowiem ci grzecznie bo ton naszej konwersacji (narzucony przez ciebie w pierwszym poście) nie jest odpowiedni.
"Ty wiesz lepiej. Nie krępuj się i odśwież mi pamięć"
Nie wiem lepiej bo mnie przy tym nie było taka informacja doleciała do mnie "w kuluarach" 2 dni temu i podziałała na mnie jak płachta na byka. Zakładam, że mogła być błędna.

"Payek zakładał się z dziewczynami nie ze mną, chyba, że czegoś nie pamiętam"
rozumiem, że twoje "chyba że czegoś nie pamiętam" - nie oznacza faktycznie że czegoś nie pamiętasz a jedynie akcentujesz swoją wypowiedź?

Nie jest jasnym dla mnie idea zakładu a na pewno jego strony.
Jestem sobie w stanie wyobrazić, że dziewczyny między sobą się zakładają o jakiś cel wspinaczkowy ale "za wuja" nie rozumiem jak stroną w takim zakładzie może być instruktor. Jedyną logiczną dla mnie sytuacją (którą oceniał bym negatywnie) jest zakład instruktor-instruktor.
Prośbę mam więc o przybliżenie kto z kim i o co się zakładał? Kuluarowa plotka zostanie wyjaśniona, pogratuluje się zwycięscy, pocieszy przegranych a ja chętnie Cię przeproszę.

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: payek ()
Data: 27 Sep 2013 - 00:04:46

Celowo "zakład" dałem w cudzysłów, bo w zasadzie nie ma nic wspólnego z normalnym zakładem. Zarówno z dziewczynami, jak i z Krisem jest taki układ, że w przypadku zrealizowanego celu (Baćmagówka i VI.5) ja daje nagrodę. W przypadku nie zrealizowania celu, nic za to nie dostaje! Taka mała motywacja do działania, jak również sentyment do tej drogi i naszych starych dziejów ze Skierą i Maćkiem.
To tylko i wyłącznie czysta zabawa, dziewczyny doskonale o tym wiedzą i nie ma w tym nic niezdrowego. Krisowi również bardzo kibicuje, zrobił już rozeznanie potencjalnego celu i kto wie...
Kuba nie ma z tym nic wspólnego.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: klenio ()
Data: 27 Sep 2013 - 00:26:53

Ot i się wyjaśniło - zakładu nie było a ja "przedłużyłem" pustą plotę!
Kuba... obiecane: przepraszam
Niniejszym zamykam ten durny "zakładowy" podwątek.

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: ga ()
Data: 12 Oct 2013 - 23:13:29

Czyżu,
proszę o polecenie kilku 6c trudniejszych od Baćmagówki. Jak wiadomo konkretni łojanci wolą zrobić mocne 6c niż słabe 7a. Może kiedyś będzie okazja.

Pzdr.
GA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 13 Oct 2013 - 00:40:21

ga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czyżu,
> proszę o polecenie kilku 6c trudniejszych od
> Baćmagówki. Jak wiadomo konkretni łojanci wolą
> zrobić mocne 6c niż słabe 7a. Może kiedyś
> będzie okazja.
>
> Pzdr.
> GA


masz nawet łatwiejsze Sand Beauty 6b+, wyspa Hvar, CliffBase, goraco polecamsmiling smiley

pzdr!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: ga ()
Data: 13 Oct 2013 - 20:25:45

Chyba trudniejsze ;]
Dziękuję; zanotowałem.
Pisałeś jednak o kilku 6c a nie jednym 6b+. Dawaj dalej ;]

Pzdr.
GA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 14 Oct 2013 - 20:04:06

przyjadz na pakernie z przewodnikiem po Chorwacji to Ci zaznacze na czerwono i sprzedam patentysmiling smiley
bedziesz tez mial mozliwosc doladowania przed wyjazdem po trudna cyfresmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: prezes ()
Data: 21 Nov 2013 - 11:17:36

tak czytam i czytam to chyba trza os po latach zrobić, a tak na serio to zawsze większą satysfakcję miałem ja zrobiłem drogę mocną i być może z zaniżoną wyceną niż łatwą z wysoką cyfrą, może wreszcie się zbiorę i w nowym sezonie przewspinam to zaproponuję wycenę niemniej jednak po urwaniu wampirka i klamy to ten plusik może się należy tak 6.2+
pozdrawiam zza grobu
guru



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 11:21 przez prezes.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: klenio ()
Data: 22 Nov 2013 - 14:13:26

Ładnie guru pocisnąłeś
[bgtimesport.pl]
14 miejsce - nie w kij dmuchał.

Ale Pawle... wspinacza to już z ciebie nie bedzie. Jestem nawet skłonny się założyć o dobre winko. Oczywiście liczę na swoja przegraną ;-)

pzdr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 14:14 przez klenio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Baćmagówka - spojrzenie wstecz na cyfrę
Wysłane przez: prezes ()
Data: 26 Nov 2013 - 09:25:13

Oj Klenio dzieci rosną to trzeba zacząc zabierać w skały a co do biegu to super impreza a trasa, jak podsumowali koledzy biegający dłużej po górkach, bardzo techniczna i wymagająca polecam wszystkim w przyszłym roku.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.