:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia użytkownika Pyza
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Smoleń, GoncerzycaDzień świstaka VI.2+ PP 2018-09-02Pyza
Bulderowy start, połoga jurajska płyta i rysa na koniec. Cruxowy ruch trudny i zasięgowy jak dla mnie. Rejon dobry na upały, cały dzień w cieniu, nieoblegany, cały dzień byliśmy sami.

Czarnorzeki/ KamieniecStrachy na lachy VI.3 PP 2018-08-19Pyza
Padła w drugiej próbie, największe trudności napotkałem w dolnej części. Droga zaczyna się technicznym skradaniem w płycie z wykorzystaniem obłej rysy. Druga część lekko przewieszona, dalekie ruchy po dobrych chwytach. Nieco psychiczne to wyjście pod stan, nie mam dużego porównania, ale raczej łatwe w tej wycenie. Ponadto wyrównałem porachunki sprzed roku z drogą Le Var VI.2+. W pierwszej wstawce byłem tak samo bezradny jak rok wcześniej, ale patent Czyżyka okazał się zbawienny i ruch zrobił się bezproblemowy :)

Czarnorzeki/ KamieniecProstowanie Prawej Płyty VI.2+ FLASH 2018-08-19Pyza
Połoga płyta. Dwa ruchy na tarciowych stopniach po niewielkich krawądkach.

Czarnorzeki, StrzelnicaCamel Trophy VI.2+ FLASH 2018-08-18Pyza
W przewodniku piszą, że to podkarpacki klasyk. Ciekawe ruchy, wejście i wyjście z cruxowego leja wymaga sprytnego przenoszenia środka ciężkości z nogi na nogę. Wspinanie na Strzelnicy jest unikatowe w skali kraju, takich formacji i ruchów jeszcze nie spotkałem. Część dróg ma zasięgowe cruxy, więc niżsi muszą pokombinować. Flashował Ksaweryn i Czyżyk.

RzędkowiceMagnezjówka VI.2+ PP 2018-05-09Pyza
Czysto płytą, bez kantów. Druga próba po rozeznaniu na wędkę. Największe trudności spotkały mnie na dolnej płycie czyli wspólnym odcinku z Horyzontami techniki.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię