:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia użytkownika Lechu
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Polizeiposten / GalerieFingerkiller 7b PP 2021-11-07Lechu
Ponieważ znudziło mi się wspinanie OS, zabrałem się za patentowanie. Pierwsze trzy 7b poszły dosyć szybko (2-3 próba), niestety wszystko PP i w prawie każdym przypadku spadałem przy pierwszej, drugiej próbie spod łańcucha. Abstauber - krótkie, po oblakach, Fingerkiller - małe krawadki w lekkim przewieszeniu, Bazilus - odciągi w przewieszeniu

Jura - BalsthalTerre de provance VI.7 7a OS 2017-10-28Lechu
Moja pierwsza 7a oesem. Chwile pozniej zrobilem jeszcze druga 7a OS plus PP. Ogólnie udany dzień - 7 dróg, rejon to jeden z wielu w okolicach Szwajcarskiej Jury - wapień ale bardzo dobrze tarcie. Super na zimowe wspinanie bo wiele rejonów ma południowa wystawę. Drogi które robiłem maja po 20-25 m

Słowacki RajNa prawo od loda 7 INNE 2014-02-08Lechu
W sobotę odwiedziłem zawody w Słowackim Raju. Czesc drajtulowa w mojej ocenie, słabo przygotowana w porownaniu np z manewrami dryboonkrowymi lub kieleckimi grami. Eliminacje rozgrywane byly na trzech drogach: szostka plus (mikstowa), siodemka (mikstowa) oraz osemka (mikstowa do momentu kiedy kolega z Krakowa nie urwal sopla, co uniemozliwiło dalsze przejscia). Urobilem dwie najlatwiejsze sposrod opisanych trzech - styl inne bo flash z powieszonymi ekspresami. Na final DT nie zostalem, a plusowe temperatury nie zachecaly do wspinania po lodzie, wiec opinie o glownej czesci zawodow - lodowej pozostawiam uczestnikom.

TatryZapach Siarki 6+ INNE 2014-02-10Lechu
Wałku - dla łatwiejszej drogi proponuję wpis pod nazwą Zapach Siarki. Urobiona w stylu Inne czyli naparlismy od dołu, ale z powieszonymi ekspresami (i oczywiscie pierwszą bezpieczną), bo w miedzyczasie pojawił się duch templariusza i przestrzegał nas przed atakowaniem OS. Rejon jest tak mroczny, ze gdyby skala polska miała element wyceny powagi drogi, to dzisiaj urobione nie zmiesciłyby się w skali. Wycena X to przy wspinaniu tym przeklętym miejscu niedzielna przechadzka.

JanówekPsychoszpara 8 RP 2014-01-06Lechu
Trzecia próba, pierwsza tego dnia.

RzedkowiceMyśliwi z Jurgowa VI.2+ RP 2013-10-06Lechu
W (mam nadzieje nie ostatni tak słoneczny łykend w tym roku) udało mi sie wyrównać porachunki sprzed 8 (?) lat. Wtedy wyjechałem z ostatniego chwytu, tracąc szanse na oesa. Super droga z kategorii łatwych i ewidentnych (w tym stopniu). Podczas wyjazdu padły jeszcze dwie 6.2+, jedna OS, druga w AF - z blokiem, obydwie na lechworze).

ErzgebirgeHalb so Schlimm VII OS 2009-06-03Lechu
Fajne przewieszone zaciecie, forma powoli wraca.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię