:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi Klasyczna
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Tatry, MnichKlasyczna IV OS 2017-08-15Eva i Karol
Mnich Klasyczna cztery wyciągi (III+, IV,IV, IV) ogólnie tłoczno (podobno jak zawsze). Dwa miejsca ciekawe: pierwsze na drugim wyciągu - wyjście z depresji i przewinięcie się za kant (łatwa asekuracja dodatkowo haki) i drugie miejsce na czwartym wyciąg - wyjście na półkę z zacięcia. Na koniec kolejka do zjazdu.

Tatry, MnichKlasyczna IV+/V TRAD 2013-07-27Joanna Szkliniarz i Grzegorz Nocuń
Joanna chodzi rewelacyjnie!

Tatry, MnichKlasyczna IV+ TR 2012-08-18Grzegorz i Michał Nocuń
Ponownie po 28 latach, tym razem w ramach kursu tatrzańskiego Michała. Dawniej był tylko jeden hak pod przewieszką na drugim wyciągu, teraz spity na stanowiskach, liczne stare haki, zatarte kości i nawet camalot oraz tłok.

Tatry, MnichKlasyczna IV OS 2011-09-03Paulinka, DarkWizard

Tatry, MnichKlasyczna IV+ RP 2010-07-22Kinga i payek, Grześ i Karol
Równolegle z nami "Klasyczną" robił Grześ z Karolem, zarówno dla Kingi jak i dla Karola była to pierwsza droga wspinaczkowa w Górach. Taterki przygotowały chrzest bardzo rzetelnie; deszcz, grad, pioruny i wodne kaskady. Spłukało Mnicha doszczętnie, wraz z wszystkimi łojantami. Przeczekaliśmy godzinę po burzy i ponownie ruszyliśmy na Mnicha. Tym razem obydwa zespoły bezproblemowo osiągnęły szpiczasty pik. Zarówno Kinga - dzielnie skończyła drugi wyciąg w ulewny deszczu -jak i Karol, spisali się bardzo dobrze w tych trudnych warunkach i co najważniejsze - nie stracili ducha walki! Wszyscy byliśmy mokrzy i zziębnięci, a mimo to chętnie obydwoje przystali na ponowną próbę zdobycia Mnicha - BRAWO!


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię