Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 17 Jan 2012 - 15:13:57

wybieramy się w taterki na tydzień (24.II - 4.III) w celu zimowego wspinania...jakby ktosik był chętny to mam w aucie 1-2 miejsca wolne .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Jan 2012 - 21:50:50

Ło matko bosko dalekosiężne plany czyniszsmiling smiley Do tego czasu to świat sie zawalic może.

Ale pisze sie jakby co.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Jan 2012 - 20:37:26

no w moim zawodzie to nie są dalekosiężne plany (w ostatnim momencie udało mi się tydzień urlopu zaklepać).
Łoki Walek...to przypomnij się bliżej wyjazdu. Plan jest taki że auto zostawiam u kolezanki w zakopcu i smigamy na memo BO, a pozniej przerzut do MOKa na tydzień.
jakby co to dzwon (doktorre ma do mnie namiar telefoniczny)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 18 Jan 2012 - 20:55:54

Czy masz jakieś konkretne plany? Jakaś ściana, góra, lody?
Pozdr- Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 19 Jan 2012 - 09:30:19

Konkretów brak.
Zresztą jestem raczej początkującym taternikiem, więc główny dobór celów pozostawiam do sugestii doświadczonemu partnerowi smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 19 Jan 2012 - 18:41:37

A któż to ten Doświadczony?
Pozdrawiam - Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 21 Jan 2012 - 10:34:00

Pytam serio. Bez podtekstów. Może coś wspólnie zdzoałamy.
pozd. - Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: walek ()
Data: 21 Jan 2012 - 12:06:17

Zależy co uwazasz za doświadczenie: staż wspinaczkowy czy metry. Jeśli metry to liderem nie do pokonania jest prezes (aktualny)smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 21 Jan 2012 - 13:13:38

Czy to Ty wybierasz się ze "szpejem"? Jeżeli tak to dobrze. Nie wpinam sie na siłę - mogę sam się wspinać. Ale co nieco o Tatrach już wiem. A GA też jakieś plany na luty szykuje -luźno o tym rozmawialiśmy.
Pozdrawiam - Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: szpej1 ()
Data: 22 Jan 2012 - 18:43:53

ze mną jedzie kolega z Łodzi (instruktor) + jeden kolega z Warszawy, tak samo mało doświadczony jak ja. Ten kolega z wawy szuka partnera więc jeśli któryś z Was czuje sie na siłach wspinać z młodym i ma ku temu chęci to zapraszam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Paweł Kopeć ()
Data: 28 Jan 2012 - 14:48:33

wybrał bym sie na zimowe wspinanie tyle ze mam ferie od 13 lutego do 26, tak że jeśli Kolega Wałek albo Grzesiek chcieli sie wybrać pare dni wcześniej i ze mną coś podziałać to było by git, potem można by połączyć siły z resztą składu.
ocz jeśli wcześniej nie skończy sie świat ;) ktoś jest chętny?

Pozdrawiam Hanson

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 30 Jan 2012 - 19:33:33

Mój tel. 507942584
Pozdrawiam
Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TATERNICKI ZIMOWSPIN w lutym
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 06 Feb 2012 - 18:55:45

Obecnie w Tatrach wcale nie ma dużo śniegu. Można swobodnie się poruszać, ale bardzo daje się we znaki zimno. Praktycznie trzeba być w ciągłym ruchu. W ścianach śnieg nie jest związany, ale nie ma go na tyle, żeby przeszkadzał (wiatr wywiewa). Warunki raczej na drogi skalne i drajtul, lodów i trawek trudno się doszukać. Podejścia nie są trudne, ale wydeptane ścieżki znikają przez wiatr - trzeba znów torować. Dobre warunki na graniach, żebrach i filarach, w depresjach trzeba się kopać w puchu. Rozsądek mówi, żeby czekać na lepsze warunki.
PS: Dwóch b. dzielnych zuchów wbiło się w superdiretę Wielkiego Mięgusza i musiało wyjść Zachodem Janczewskiego po 24 godz. Syberii.
Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.