Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Rzeszów, Sanok...okolice
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 18 Sep 2011 - 13:26:43

Nie kursuje ktoś moze od czasu do czasu w okolice wyzej wymienionych? W naszym pięknym kraju znaleźć jakies logiczne połączenie bez 3 przesiadek jest cięzko a chciałbym się dostać do Leska na 6-7 rano tj 19.09.2011
Być moze ktos jedzie tam dzisiaj w nocy a sie nie chwalił wiec sprobuje szczęscia i sie zapytam grinning smiley

W razie czego proszę o pilny kontakt
662678311
Paweł
Piekarz
Phoenix
xD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rzeszów, Sanok...okolice
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Sep 2011 - 14:08:59

do Sanoka to się normalnie PKSem chyba dostaniesz z CK bez przesiadek z tego co kojarze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rzeszów, Sanok...okolice
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 18 Sep 2011 - 14:23:23

ale jest tylko jeden kurs z tego co widze.. wyjazd o 19 a przyjazd o 1 w nocy... co ja tam bede robil o 1 ? smiling smiley
Chyba ze kojarzysz Zbychu jakis inny kurs, moze wyszukiwarka mi pomija przewozników jakis

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rzeszów, Sanok...okolice
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Sep 2011 - 17:19:11

musisz dryndnąć do PKSu, ew. zobacz z krakowa tam więcej jedzie tego ustrojstwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rzeszów, Sanok...okolice
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 18 Sep 2011 - 19:09:51

po setkach skomplikowanych obliczeń wyszło mi na to że przejazd tymi busami i innym ustrojstwem w dwie strony dla dwóch osób wyniesie mniej wiecej tyle samo co samochodem.. a trwa 10 godzin zamiast 5
wiec pojade samochodem... tyle ze najchętniej pożyczyłbym jakiegos sprzęta w gazie a nie tym moim paliwożercą :/

Moze ktoś ma pozyczyc jakiś samochodzik małopalny na 4 dni smiling smiley ?

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.