Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Gorce - Turbacz na biegówkach
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 14 Feb 2011 - 21:49:12

Witam.
Może by tak pojechać w najbliższy wekend (sobota, niedziela 19-20.02) do Rabki lub do Nowego Targu na biegówki i zrobić wejście na Turbacz, tam się przespać w schronisku i wrócić na drugi dzień do Kielc. Na czwartek zapowiadają opady śniegu więc warunki śniegowe się trochę poprawią.
Trochę fotek z tego rejonu (i nie tylko) z wycieczek na nartach, można zobaczyć na:
[www.fotografie.nowytarg.pl]
Sam nie chcę jechać, może jest ktoś chętny?
Możliwe opcje transportu:
a) 7.40 autobus PKS z Kielc do Zakopanego
b) własny samochód (ok. 8l Pb95/100km)
c) może ktoś będzie jechał skoro świt w sobotę rano na Memoriał BO i będzie chciał nas zabrać.
Przewidywane koszty: nocleg - ok. 35 zł, dojazd autobusem PKS tam ok. 30 zł, powrót może kosztować drożej, jakieś wyżywienie .... zł Razem nie powinno być więcej niż 160 zł.
Pozdrawiam i zapraszam chętnych do wyjazdu w Gorce - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Gorce - Turbacz na biegówkach
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 15 Feb 2011 - 07:18:40

Co prawda w weekend są targi, ale...
odezwe się w okolicach czwartku z konkretami

W weekend na 90% siedze w Krakowie więc na sobote i ćwierć/pół-niedzieli chętnie bym wyskoczył.

Z tym ,że ja mogłbym wystartować z KRAKOWA a nie z Kielc w sobote rano.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Gorce - Turbacz na biegówkach
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 15 Feb 2011 - 12:04:45

Najświeższe wiadomości:

LeszekJ napisał(a):
Witam.
Jak możesz to napisz coś w czwartek lub piątek jak tam z warunkami.



Napiszę
Ale już dziś mogę Ci powiedzieć, że na Maciejową (bacówka PTTK) będziesz niósł narty na 100%. Potem na St. Wierchy może być rożnie.Dopiero od S.W. na Turbacz powinno być w miarę. Do NT. zjedziesz tylko do 1000 m, dalej kaplica. Nie sądzę, żeby dopadało.

pozdrawiam

_________________
zapraszam na moją stronę z górskimi fotorelacjami ---> [www.fotografie.nowytarg.pl]


Jeśli nie dopada śniegu to szkoda jechać w Gorce. Czekajmy co się będzie działo.

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.