Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
na grudzień ... Tajlandia
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 26 Jul 2015 - 09:49:32

hej
wybieramy się do Tajlandii na miesiąc, można kupić w miarę niedrogie bilety lotnicze (ok 1806zł w dwie strony) w terminie 28.11-29.12. W tym momencie jest nas trójka (ja, Kuba, Sławek) i szukamy chętnych na taki egzotyczny trip. Jeśli ktoś byłby chętny niech pisze lub dzwoni podam gdzie można zakupić bilety, a trzeba się szybko decydować, bo ceny biletów mogą się podnieść. Wylot jest z Berlina, ale dojazd jakoś zorganizujemy, w zależności od ilości chętnych. Dla tych niezdecydowanych podaje link na wakacje i wspin życia smiling smiley W tym okresie jest dosyć chłodno i sucho, czyli 25-30st w dzien i brak wilgotności, czyli wspinać się da, do tego tuż obok skał plaża i czyściutka cieplutka woda. Fajne rzeczy do zwiedzania i niezapomniane wspomnienia z wyjazdu. Mam nadzieję, że kogoś namówiliśmy ... smiling smiley

[www.lkedzierski.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: na grudzień ... Tajlandia
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 01 Aug 2015 - 10:40:46

Byłem i potwierdzam ze to super miejsce

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.