Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Spływ kajakowy 11- 12 lipiec
Wysłane przez: Pyza ()
Data: 21 Jun 2015 - 23:01:06

W dniach 11-12 lipca organizuje spływ kajakowy Czarną Nidą. Spływ dwudniowy, z biwakiem po pierwszym dniu. Koszt wynajęcia kajaków to około 50- 80 zł/ osoba w zależności od liczby chętnych. Zaczynamy z okolic Morawicy i płyniemy rekreacyjnie po około 15 km dziennie. Logistycznie wygląda to tak, że przybywamy na start własnym transportem a drugiego dnia przyjeżdża po nas koleś, który zabiera kierowców na początek trasy i oni przyjeżdżają po resztę osób. Gdyby ktoś chciał dołączyć zapraszam smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-21 23:01 przez Pyza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływ kajakowy 11- 12 lipiec
Wysłane przez: dr know ()
Data: 22 Jun 2015 - 09:05:11

kurde popłynąłbym, ale własnie tydzień temu robiłem odcinek Morawica-Wolica i chyba nie chce mnie się robić tego samego;

może trasa Białą do Czarnej lub Biała + Czarna?

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływ kajakowy 11- 12 lipiec
Wysłane przez: Pyza ()
Data: 23 Jun 2015 - 00:31:12

Zastanawiam się też nad tą opcją z Białą, ja nie byłem na żadnej więc Białą mogę płynąć. Jak długo robiliście odcinek Morawica- Wolica ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spływ kajakowy 11- 12 lipiec
Wysłane przez: dr know ()
Data: 23 Jun 2015 - 10:30:28

zajęło mi to jakieś 4:30~4:45; po drodze 2 krótkie przystanki na kanapki i jeden na przekąpanie;

ale wiosłowałem praktycznie cały czas - więc mnie to złachało nieco; do tego byłem z dwoma córkami w kajaku więc zdecydowanie spoczywało to na mnie...choć mniejsza potrafiła nieźle ciągnąć;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.