Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
A może ktoś?
Wysłane przez: Kamila ()
Data: 25 May 2014 - 14:53:35

Cześć,
czy znajdzie się tu ktoś, kto w nagłym przypływie szaleństwa zechciałby przygarnąć początkującą? Wałek? Arczi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 25 May 2014 - 21:12:53

Przygarnąć powiadasz... Wałek jest zareczony, Arczi podobno ma żone(ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie!? smiling smiley Ja niestety jestem na wygnaniu :/ najbezpieczniej chyba ustawic sie z sekcja dziewczeca na weekendzie lub na pako wpasc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Kamila ()
Data: 25 May 2014 - 21:25:37

No tak, z tym, że dla mnie droga od wspinaczki do narzeczeństwa, tym bardziej małżeństwa, jest dłuższa niż ta mleczna... ale dzięki za radę smiling smiley A kobiet tu nie ma? Płeć potencjalnego przygarniacza nie ma dla mnie znaczenia grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: walek ()
Data: 25 May 2014 - 21:53:02

Wojak Ty świno zbereźna, tu chodzi tylko o sport i cyfre kuhhwa!

Ze swojej strony chętnie bym sie powspinał ale w Kielcach jestem gościem. Znajdzie sie jakiś/-aś chętny/-a aby potowarzyszyć mojej koleżance, posiada szelki, korkery i podstawowe umiejetności wiec nie melepeta smiling smiley
Ew przyjdź jutro albo we wtorek na pakernie, mają być burze wiec chamstwo nie pojedzie w skały tylko bedzie sie pocić i kisić w tej śmierdzącej budzie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 26 May 2014 - 06:02:13

A po co sie robi mocniejsza cyfre? cytujac wdahu: 'aby uzyskac przewage nad innymi samcami w celach prokreacyjnych' i kolo sie zatacza.

Sa kobitki w klubie, wpadnij na pako a sie z kims ustawisz, ale unikaj takiej Gosi, bo terroryzuje i strasznie krzyczy na kazdego smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: gigipawel ()
Data: 26 May 2014 - 21:35:39

Najlepiej iść na kurs do któregoś z naszych szanownych Instruktorów i zawsze po takim kursie zostają jakieś znajomości wspianczkowe smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Kamila ()
Data: 26 May 2014 - 22:22:56

Marcin_S podobno Gosia krzyczy rzadko i terroryzuje tylko jedną osobę. Ja nią nie jestem, ale Ty powinieneś się domyślać kto to. Poza tym, cele prokreacyjne samce łatwiej by osiągały, gdyby mocniejszą cyfrę robili w IQ. Gigipawel, kurs robiłam ze trzy lata temu w Krakowie, gdzie częściej wtedy bywałam. Jeśli plotka się potwierdzi, to można dołączyć do klubu mimo to smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Małgośka ()
Data: 26 May 2014 - 22:31:41

Miałam nie pisać, ale napisze:
Po primo: Wojaczku doigrałeś się ! - narzędzia tortur już są przygotowane;
po drugie primo: Ty to jak pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da;
po trzecie primo: coby Cie te twoje cytaty nie zabiły i pamiętaj - też cytatsmiling smiley- "Ze słabszymi nie chodzę tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: premek ()
Data: 26 May 2014 - 23:55:37

Cv gdzie wysyłać?

Gleba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: dr know ()
Data: 27 May 2014 - 09:16:12

Gleba - za wysokie progi...

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 27 May 2014 - 16:14:56

Gosia zniszczylas system!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: premek ()
Data: 27 May 2014 - 16:46:26

Doktor ja wcale nie mam aż tak wygórowanych wymagań. Niech próbuje.

Gleba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: ManiekFjederow ()
Data: 27 May 2014 - 18:02:42

Kuwa, klubowe "pszysztojniaki" odpadają w przedbiegach?!
Zaanonsował bym i ja, ale gębe mam brzydką a wspinam się słabo ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może ktoś?
Wysłane przez: Kamila ()
Data: 27 May 2014 - 22:53:40

Maniek, Premek (czy Gleba - bo się zgubiłam) przecież nie ma "aż tak wygórowanych wymagań" - startuj śmiało! smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-27 23:01 przez Kamila.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.