Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Łukasz M. ()
Data: 30 Jun 2013 - 23:29:39

Witam,

Będę w Wa-wie cały tydzień, wieczorami free więc chętnie wyskoczę na jakiś wspin.

Hotel mam na 1 Sierpnia/Żwirki-Wigury więc najbliżej mi wychodzi http://www.portalgorski.pl/index.php?option=com_climbinggym&view=details&itemid=90
Chyba, że znacie coś innego w okolicy?

Pozdr
ŁM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 01 Jul 2013 - 12:40:26

Łukasz,

jestem tam srednio 2 razy w ciagu tygodnia - bede pewnie szedl we wtorek - skontaktuje sie telefonicznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 01 Jul 2013 - 13:05:20

ze żwirki wigury to najbliżej masz chyba
[www.sciankauw.pl]
to w zasadzie 50 m od żwirki wigury.

Jak by Cię interesowało to możesz zabrać się ze mną powspinać w Janówku z liną lub na 2 wieżach z dziabami lub bez.
Wtorek lub czwartek po 18.00 bede jechać autem więc mozemy sie umowić jakoś (dzwonlub pisz na priva)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Łukasz M. ()
Data: 02 Jul 2013 - 09:12:58

Dzisiaj idziemy z Lechem na warszawianke. Może w czwartek wyskocze z Tobą na bunkry. Nie mam tylko szpeju ze sobą.
Odezwę się jutro jak by co.
Pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 02 Jul 2013 - 11:09:05

Szpeju

scianka na UW: działa do końca czerwca. Od 1 lipca nieczynne!

PS jest jakas lista wszystkich scianek wspinaczkowych w Wawie?

L.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Warszawski panel: 01-05.07.2013
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 02 Jul 2013 - 14:22:49

Łukasz szpej Ci niepotrzebny. Buty miej tylko i uprząż (jak uprzeży nie masz to daj wcześniej znać to Klimas Ci weźmie zapas).
Uprzedzam lojalnie jednak, że jak chcesz bez dziab to musisz znaleźć sobie partnera. My, jak to my, na drytool jedziemy.*


Lechu, ja w zasadzie nie chodzę na panele poza wieżami, więc nie w temacie jestem jesli chodzi o spis ścianek.



* w Janówku drogi drytoolowe raczej się nie nadają pod klasykę (za trudne), a te które się nadają nie będą przez nas w czwartek robione.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.