Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Rowerowa sobota - 07.07.2012
Wysłane przez: ga ()
Data: 06 Jul 2012 - 22:53:11

Witam,

W związku z poniżającymi warunkami wspinaczkowymi zapraszam na przejażdzkę rowerową jutro (sobota 07.07) w okolicach Ciekot - Bukowej Góry (dla desperatów możliwy przystanek na baldy) - Grabowa - Wilkowa - góry Radostowa - i (być może - wedle chęci) dalej Pasmem Masłowskim. Traskę mam opracowaną. Udział zgłosił Arkadio Morales Torso wraz z małżonką ;]

Wyjazd około 15-16stej z Kielc lub około 16stej-17stej z Ciekot (spod "szklanego domu"). Rozważamy dojazd do Ciekot autem/mi z rowerami. Arkadio (jeśli się zdecyduje) ma auto wypełnione ja mogę zabrać 1 lub 2 osoby z rowerami - osoby zainteresowane transportem samochodowym i ogólnie przejażdżką prosze o kontakt tel. - 888 130 856

Zalecany rower terenowy - na innym skala frajdy znacznie spadnie.

Pzdr.
GA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rowerowa sobota - 07.07.2012
Wysłane przez: ga ()
Data: 06 Jul 2012 - 23:00:53

Rozszerzając info - pętla Ciekoty - Ciekoty (wraz z Pasmem Masłowskim) ma około 39 km i przejeżdża sie ją około 2 godzin (sprężnie) lub 2,5-3 lajtowo; bez Pasma Masłowskiego około 30 km i odpowiednio krócej. Podane czasy jazdy - bez ewentualnych odpoczynków/postojów.

Pzdr.
GA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Rowerowa sobota - 07.07.2012
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 09 Jul 2012 - 17:34:10

PIKNIK ROWEROWY
Na pewno Grzesiu i Wojak chętnie zapraszają do udziału w imprezie:

[www.strefaimprez.pl]

Ja, niestety, jestem rekonwalescentem i nie mogę wziąść udziału w imprezie, ale traski górskie są mi dobrze znane więc POLECAM !!!

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.