Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Podsumowanie sezonu górskiego ŚKA – 2011
Wysłane przez: payek ()
Data: 25 Dec 2011 - 20:43:54

Koniec roku zbliża się nieuchronnie, czas więc na podsumowania.

Ja biorę się za podsumowanie sezonu górskiego.

Zachęcam również do opracowania sezonu sportowego, kto chce się z tym zmierzyć?

Do podsumowania górskiego proszę przesyłać wykazy przejść na adres payek@interia.pl
Ułatwicie mi prace jeśli prześlecie swe przejścia w następującej formie:
Mnich
Droga Klasyczna IV+
Magda Stępień ,Szczepan Krekora (KW Warszawa), Marta Sowa (nie zrzeszona), (OS), 16.07.2010
Czyli w takiej, którą zastosowałem rok temu [www.ska.org.pl]

Mile widziane dodatkowe opisy, tradycyjnie zamieszczę je jako załącznik do opracowania sezonu, wraz z tymi, które skopiuje z naszego działu przejścia.
Jeżeli wasi partnerzy uczestniczący w przejściu nie są ze ŚKA to proszę o podanie przynależności klubowej.
Skorzystam oczywiście z działu przejścia na naszej stronie, jak również ze zdjęć zamieszczonych w klubowej galerii. Nie wszyscy publikują swe przejścia i zdjęcia, więc apel ten jest szczególnie skierowany do tych osób. Nie wszyscy podają w dziale przejścia nazwiska swych partnerów, a jest kilka osób z poza klubu, których nie znam.

Proszę podawać również drogi wielowyciągowe (powyżej trzech wyc.) o charakterze sportowym, w rejonach skałkowych, niewiele się one różnią od niektórych dróg na Mnichu, Kościeluc, Osterwie itp. Natomiast często są doskonałym wstępem do górskiej przygody.

Proszę podawać wszystkie przejścia, nie ważne czy są to III -ki, czy tez VIII -ki, chodzi o kompletną archiwizacje naszej działalności w górach.

Pozdr
payek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu górskiego ŚKA – 2011
Wysłane przez: Jacek Słoka ()
Data: 30 Dec 2011 - 09:09:18

Paweł wpisz te drogi na Zamarłej , które zrobiliśmy z Krisem, ja już nie pamiętam jak się nazywały.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu górskiego ŚKA – 2011
Wysłane przez: payek ()
Data: 30 Dec 2011 - 22:57:46

Ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu górskiego ŚKA – 2011
Wysłane przez: payek ()
Data: 26 Jan 2012 - 20:30:34

Jeszcze raz proszę o nadsyłanie swych wykazów, szczególnie tyczy się to osób, które nie wpisują się w naszym dziale przejść. Po skatalogowaniu wszystkich wpisów, widzę, że sporo brakuje.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.