Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Klenio w Walii
Wysłane przez: dr know ()
Data: 26 May 2011 - 13:24:34

wiadomo zawalczył, więc pozwoliłem sobie wrzucic info z przejść Klenia na forum Brytka:

[wspinanie.pl]

powód jasny założenia wątku jasny - trzeba dabac o sławę kolegi;
a do tego podkurwiła mnie z deka Redakcja Gór pisząc o spotkaniu: Polskim akcentem była obecność Łukasza Warzechy - fotografa mieszkającego na codzień pod Londynem, a współpracującego również z Magazynem Góry.

eufemistycznie rzecz ujmując - delikatne poprzestawianie priorytetów...

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio w Walii
Wysłane przez: martinez ()
Data: 26 May 2011 - 14:34:02

Cześć Klenio!

A w których rejonach się wspinałeś?
Kojarzę tylko że Vector jest w Tremadog.
Kto jeszcze z PL był z Tobą?

Gratuluję, zazdroszczę i pozdrawiam,
M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio w Walii
Wysłane przez: klenio ()
Data: 26 May 2011 - 17:42:31

Hej

Udał mi się macnąć" 8 rejonów:
craig dorys, gogarth, slate, trwyn mean melyn, rhoscolyn, yellow wall, tremadog była jeszcze jedna miejscówka, której nazwy nie znam.

Generalnie świetna przygoda i wielki szacunek dla Brytoli!

A ty Marcin w którym roku byłeś na meetingu? też w Walii? Jeśli pamiętam dobrze te jakąś E5 sightem wkosiłeś. Co za droga?

pzdr
klenio

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio w Walii
Wysłane przez: martinez ()
Data: 26 May 2011 - 18:58:37

Cześć,

Byłem w 2008.
Wspinałem się w Llanberis Pass (Dinas Cromlech i Dinas Mot), Clogwyn Du'r Arddu, Llanberis Slate (Vivian Quarry i Rainbow Slab), Gogarth (North Stack), Great Orme (Upper Pen Trwyn). Tremadog oglądałem z Eric's Cafe (bo deszcz).

E-piątki, które robiłem:

Flashdance w Vivian Quarry (jest na filmiku w linku anonsowanym przez dr-a; od 02:44). W 02:47 minucie widać 1 i 2 przelot, trzeci - kluczowy - będzie metr nad jego głową, czwarty w nagrodę w rysie na końcu trawersu. Jakikolwiek lot przy wyrwaniu trzeciego przelotu = gleba. Lot z rysy przed założeniem czwartego = gleba, albo przynajmniej "siad z przytupem". Niezależnie czy trzeci miałby okazję wyłapać ten lot (a ma szanse utrzymać, bo droga była latana).

Poetry Pink na Rainbow Slab (to co japoniec robi na płycie od 03:40; z tym, że droga wychodzi do końca zacięciem (które tak naprawdę, w stosunku do płyty jest formalnością - może E2-E3), a on zjeżdża ze stanowiska sportowej 8b+, które jest obok). W 03:54 minucie filmu widać 3 i 4 przelot na tej drodze. To jest na około 30-tym metrze. Trzy pierwsze przeloty są w nagrodę po trudnych miejscach.

Scary Canary na Upper Pen Trwyn

[od 03:27 jest klasyk Slejtów - Comes the Dervish E3 w Vivian Querry]

***

Widzę, że wspinałeś się głównie na klifach. Ja głównie w interiorze; na klifach byłem 2 razy (Gogarth i Llandudno).
Mówisz, że dobry warun mieliście? My też: padało dopiero ostatniego dnia, ale i tak dało się powspinać.
Byłeś u Joe Browna?

Napisz coś o swoich 6a, szczególnie tej za E4.
Ciekaw jestem jak przełożyłbyś 6a na skalę Kurtyki.

Kiedy będzie można przeczytać twoje sprawozdanko z tej łojanckiej imprezki?
Kiedy powrót? ;-)

Pozdro,
M.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.