Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 09 May 2011 - 18:07:06

Witam.
Ostatnio trochę kręcę na rowerze i kolega z pracy (też jeździ) pokazał mi to:
[www.mtbcrossmaraton.pl]
Może by z ŚKA stworzyć małą ekipę i już 22 maja w Nowinach wystartować na trasie FAN?
Ja na dzień dzisiejszy jestem chętny, a w ekipie ŚKA będzie raźniej.
Jak by ktoś chciał niech daje znak na forum.
Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 17 May 2011 - 10:06:02

Więcej szczegółów:
[www.mtbcrossmaraton.pl]

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: dr know ()
Data: 17 May 2011 - 10:50:28

Leszku - przy okazji rowerów - widzę żes cyklista został;
wiesz może czy w necie jest jakaś fajna stronka opisująca traski po naszym mieście i okolicach?
kupiłem dla Niny juz taki rower do przemieszczania - pojździłbym jakies petelki nie za długie;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 17 May 2011 - 11:46:53

Bardzo oficjalnie to może tu:
[www.um.kielce.pl]
Na początku pojeździjcie trochę wzdłuż Silnicy obok waszego domu po ścieżce rowerowej. Później jedźcie na Stadion leśny lub w stronę Zalewu i wokół niego. Dalej ścieżka skręca z ul. Orkana na wschód przez Uroczysko w stronę Bocianka i tam też można pojechać. Na Stadionie leśnym jest mnóstwo dróżek i ścieżek po których można (?) jeździć z dzieckiem rowerem. Później wjedziecie (wejdziecie) na szczyt stoku narciarskiego i możecie jechać w stronę Dymin lub Słowika. Zawsze możecie skręcić do domu jak się Wam znudzi. Fajnie jest też na Karczówce i dalej na Bruszni. Tam gdzie strome podjazdy i zjazdy można zejść z roweru. Do jazdy w terenie warto mieć kask rowerowy.
Na stronie [www.mtbcrossmaraton.pl] jak pogrzebiesz trochę to znajdziesz mapki tras maratonów (także w Kielcach) i ich krótsze lub dłuższe fragmenty można sobie przejechać.
Jak jakąś stronkę znajdę to jeszcze napiszę.

Pozdrawiam - LeszekJ

"Jeśli znajdujesz drogę bez przeszkód,
prowadzi ona zapewne do nikąd."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 17 May 2011 - 12:14:27


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 23 May 2011 - 14:42:56

Byłem i jechałem. Dla mnie było bardzo trudno, 37 km długości (95% po terenie, ściżki i dróżki leśne, piach, błoto, wystające kamienie, korzenie i patyki) w sumie ok. 900 m podjazdów, trudne i niebazpieczne zjazdy (często sprowadzałem rewer a pod górkę pchałem). Do mety dojechałem cały, bez upadków, nie byłem ostatni, ale bardzo blisko końca, co jak na laika w MTB i przy takim przygotowaniu jest "sukcesem". Mój czas jazdy ok. 4,5h, średnia prędkość 8,2 km/h.
Następny MTB Cross Maraton w Kielcach 26.06.

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 23 May 2011 - 20:19:46

Ja zachęcam do udziału w edycji pinczowskiej


Szykujemy tam zadania linowe... smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 20:42 przez gÓral.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MTB Nowiny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 13 Jul 2011 - 08:45:27

Witam.

Grzesiu - poszperaj na tej stronce [www.mtbcrossmaraton.pl] to znajdziesz wyniki i parę swoich zdjęć z maratonu w Pińczowie, a i na filmach można zauważyć Twoją charakterystyczną sylwetkę.

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.