Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
witam
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 20 Dec 2010 - 09:54:06

Witam wszystkich serdecznie,
mam na imie Charles i mimo mieszkania w stolicy, jestem powiązany z Kielcami.
pozdrawiam


PS. Jako ze nie znalazlem działu powitalnia (a nie chce wyjsc na niekulturalnego człowieka) postanowilem przywitac sie i przedstawić tutaj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 20 Dec 2010 - 10:19:47

joł Czarls, jako kustosz forum jestem zobligowany powitać Cię w naszych skromnych progach grinning smiley

Zapraszam również do klubowej bulderowni, przyładujesz i przy okazji poznasz innych wspinaczkowych ludzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 20 Dec 2010 - 11:47:45

czy bulderownia otwarta jest w soboty i niedziele??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 20 Dec 2010 - 15:21:32

Pakernia dla stałych bywalców posiadających klucze jest otwarta praktycznie non stop. żeby przyładować musisz albo trafić jak ktoś będzie(sporo osób bywa/bywało codziennie wieczorkiem), lub z kimś się ugadać na trening.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 20 Dec 2010 - 16:34:02

oraz być klubowiczem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 20 Dec 2010 - 16:55:15

Znany mi skądinąd dobrze drogi Czyżyku, każdy -nie członek ŚKA ma prawo przyładować 2 razy, bez przymusu zapisu do naszej organizacji, uiszczając przy tym jednorazowo 4zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 20 Dec 2010 - 18:45:09

szanowni koledzy - mieszkam na stałe w Warszawie, w Kielcach bywam raz, dwa razy w miesiącu, wiec musiałbym się z kims umowić na ewentualne powspinanie (czy to na ściance czy w ogródku skalnym - forma wspinania klasycznie lub drytool).
Ma ono służyć bardziej poznaniu osób z Kielc i miłemu spedzeniu czasu niż rzeczywistemu przypakowaniu. To ostatnie raczej wyrabiam podczas systematycznego treningu w stolicy.

PS. nie wykluczam że w przyszłości bardziej zwiążę się z tym miastem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 21 Dec 2010 - 19:30:44

cześć Charles,
powodzenia we wspinie w podkieleckich skałach. Ja sam rzadko bywam w Kielcach, ale przywitanie się to bardzo dobry zwyczaj smiling smiley

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 11 Jan 2011 - 08:41:54

Czy członek innego stowarzyszenia wspinaczkowego np. z Warszawy, ma jakieś ulgi składkowe etc. po zapisaniu się do ŚKA ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: witam
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 11 Jan 2011 - 10:27:49

płaci o 10zł mniej składki rocznej

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.