Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: mormon ()
Data: 08 Dec 2010 - 10:25:44

No cóż Klenio, władza się zminiła w Klubie ja wracam, a TY???
Mówiłeś że jak kolega Grześ zostanie prezesem wracasz do klubu i co???
Wiele osób zarzuciło Ci, że Twoja kłótnia z byłym prezesem miała podłoże czysto osobiste, jeżeli nie wrócisz do Klubu to osoby te będą miały racje.

A propos Payka. Z wieloma decyzjami byłego prezesa się nie zgadzam i nie zgadzałem, ale to już historia, przeszłość, teraz czas na działanie razem chociazby w aspekcie współpracy z Naszymi Skałami a propos skał w naszym regionie. Byłem na spotkaniu na KFG z Naszymi Skałami i uważam, że brak poparcia dla tej organizacji może mieć poważne skutki jeśli chodzi o wspinanie w Polskich skałach.
Na KFG pogadałem trochę z Paykiem, zdziwiłem się kiedy się okazało że chciał mi pomóc w sprawie powrotu do domu. Podobno dobrych ludzi poznaje się w biedzie. W związku z tym, że napisałem na tym forum dużo słów niepotrzebnych pod adresem Payka, należy się za te słowa Przepraszam z mojoj strony dla Payka.
Możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach ale Przepraszam Payek za obraźliwe słowa napisane pod Twoim adresem.

Jako członek sympatyk w przyszłym roku, jeżeli oczywiście zarząd ma taką potrzebę, chciałbym działać w Klubie na rzecz współpracy z Naszymi Skałami oraz działać na rzecz pozwolenia wspinania w naszych ogródkach.

Pozdrawiam. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 08 Dec 2010 - 17:13:48

Maćku Relaks...

Deklarację złożyłem. Teraz jestem członkiem założycielem-sympatykiem i chyba mi to odpowiada. Jako członek zwykły KWW, nadal go reprezentuję.

Ja swojej oceny odnośnie działań Ex prezesa nie zmieniam. Wierzę że Grześ jest 1000 kroć lepszy na to miejsce. Aczkolwiek w Pajka jak go wybieraliśmy też wierzyłem.

Na przyszłość jak chcesz mi coś powiedzieć (zapytać) to dzwoń a nie uderzaj na forum.

PS Jeszcze jedno. Żałuję bardzo że Krzycha (orędownika rozsądku) nie ma w zarządzie
PS 2 Idziemy z Olą świętować - zostałem Mgr HA!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 08 Dec 2010 - 17:54:07

No to gratulacja kolego magister.

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: leszeksz ()
Data: 08 Dec 2010 - 18:21:35

No Mormon przeczytałem i nie moge uwierzyć.
Szacuneczek za odwage.

Pozdrawiam Leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: mormon ()
Data: 08 Dec 2010 - 20:59:31

Do Klenia.
Kleniu nie atakuje Cię na forum, poprostu uważam że pewne rzeczy rozegrały się na forum i trzeba je na nim skończyć, a chciałbym Cię bardzo w Klubie, tak jak i siebie bo uwazam że to miejsce dla wszystkich z Kielc. Natomiast szczere Gratulacje za magisterkę kolego, i miłego świętowania z żoną.

Leszek, zawsze piszę to co uwazam i czuje, a naprawdę na KFG zrobiło mi się przyjemnie jak Payek zaproponował mi powrót do domu bo miałem wracać pociągiem i zrobiło mi się głupio a propos pewnych zdań które wypowiedziałem kilka miesiecy temu. Ciężko było mi napisać przeprosiny, bo to zawsze człowiekowi ciężko przychodzi, osobiście też pogadam z Paykiem.
Pomyślałem że energię można spożytkować na lepsze cele niż kłótnie z ludźmi, pisze to szczerze. Pozdrawiam Serdecznie. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 08 Dec 2010 - 21:09:32

Mormon thumbs up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Klenio do tablicy!!!
Wysłane przez: Jacek Słoka ()
Data: 11 Dec 2010 - 09:59:31

smileys with beer

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.