Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
podklejanie butów
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 18 Nov 2010 - 12:03:53

czy możecie polecić miejsce gdzie można podkleić buty? moje RP zerocks potrzebują rehabilitacji w okresie przedświątecznym a czerwona lampa niestety nie zrobiła na nich większego wrażenia smiling smiley

najlepiej jakieś miejsce w okolicach Katowic, ale jak nie to może przesyłka mnie cenowo nie zabije...

jaki jest mniej więcej koszt podklejenia?
z góry dzięx

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podklejanie butów
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 18 Nov 2010 - 13:10:59

W Katowicach jest sklep stacjonarny sklepu internetowego RedPoint, [www.redpoint.pl]

Z podklejaniem bym nie ryzykował oddawać, do kogoś kto nie ma pojęcia o robocie bo wywalisz kasę w błoto i buty do śmieci.

W Krk jest tańszy wariant [sites.google.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podklejanie butów
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 18 Nov 2010 - 14:39:36

dzięki Marcinie,

w takim razie jeszcze pytanie bonusowe, którą gumę polecacie?

1. Cling 2000 (Triop) - 60/105 PLN (ceny Kraków/Katowice)
2. Mad Rubber (Mad Rock) - 75 PLN
3. Vibram XS Grip (La Sportiva, Tenaya) - 90/115 PLN
4. Stealth C4 (5/10) - 95/120 PLN
5. Stealth Onyx (5/10) - 100/125 PLN

nie sadzę abym chciał wydawać 100 zetów do podklejenia butów za 230PLN. te zerocksy miały gumę 'grippin', czy jakoś tak, i jakoś nie mogłem narzekać za bardzo. więc rozważam albo cling albo mad rubber, choć vibram też kusi (myślicie że się opłaca?). jakies opinie w tym temacie?

sposób użytkowania: zima i tak będzie na panelu cały czas, a w sezonie trochę skał z raczej dobrym tarciem.

Ktoś jeszcze zna jakieś sklepy/warsztaty w okolicach Katosów?

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podklejanie butów
Wysłane przez: kuba ()
Data: 18 Nov 2010 - 14:51:19

Czesc
Podklej clingiem 2000 jest w miare dobra- trwała, dobre właściwości tarciowe i nie droga. Twoje buty zapewne straciły precyzje smiling smileywięc nie ma co wydawac kasy na droższą. Duńczyk może na zawody do chorzowa sie wybierzesz 25.11?
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podklejanie butów
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 18 Nov 2010 - 15:08:54

Kuba, dzięki za odp i propozycję - z pierwszej skorzystam z drugiej nie dam rady :/ wracamy dopiero w połowie grudnia. ale mam nadzieję na taterki w styczniu smiling smiley nie będziesz w katosach albo okolicach przed świętami? może piwko/wspin?

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podklejanie butów
Wysłane przez: walek ()
Data: 18 Nov 2010 - 15:09:33

Cling na panel jest super! Już 2 lata nie moge ich zajechać na bulderowni.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.