Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: dr know ()
Data: 11 Oct 2010 - 13:20:50

nawiązując do działu przejść - nazwy jak to nazwy...jak nie pasują to po kiego robic i powielać je w przestrzni?

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: walek ()
Data: 11 Oct 2010 - 18:33:30

Doktor nie do końca nazwy jak nazwy. Wszystkie bez wyjątku jednostki SS zostały uznane jako organizacje przestępcze. Wydaje mi sie że w prawie polskim i nie tylko istnieje zakaz wyznawania i nawiązywania do ideologi nazistwoskiej. A swoim wpisem chciałem tylko wyrazić uczucie jakie żywie do autorów którzy nadają takie nazwy. Kto jak kto ale Polak który pod swoje drogi nazywa tak jak jednostki parające się generalnie ludobójstwem musi być zdrowo pierdolnięty w dekiel.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 11 Oct 2010 - 18:36:21

Podpisuje się obiema rencyma pod tym co napisał Wałek-Słowianin z krwi i kości

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: kuba ()
Data: 11 Oct 2010 - 20:44:18

taki z ciebie Słowian jak i ze mniesmiling smiley a tam czepiacie się nazwysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: dr know ()
Data: 11 Oct 2010 - 23:05:20

jak nie do końca, to po chuj je wpisujesz?

poza tym nie wiem skąd wziąłeś "wyznawanie i nawiązywanie do ideologii nazistowskiej"?

do tego - skoro można chodzić z Che na koszulce to takie nazwy dróg wspinaczkowych wydaja mi się niewinną igraszką...

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: walek ()
Data: 11 Oct 2010 - 23:34:53

Widze ze powoli doktora otwiera filie brytana u nas na forum.

Więc prosze bardzo. Troche sobie uogólniłem przepis ale o co chodzi wiadomo.
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

I nie wiem po co wyjeżdżasz z tekstem o Che jak nie o tym jest rozmowa czymajmy sie watkusmiling smiley Pomijam fakt że ludzie przystrojeni w Che i sierp i młot to też tęgie pojeby.

Byc może nazywanie dróg w ten sposób to niewinna igraszka, ale ja pije do autorów. To być może ktoś niedługo zacznie nazywać drogi "Droga im. Josefa Mengele".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: dr know ()
Data: 12 Oct 2010 - 12:05:41

jaka filię?
czy to ja rzucam hujami w dziale przejścia?

"Troche sobie uogólniłem przepis ale o co chodzi wiadomo"

no własnie nie wiadomo - przynajmniej ja nie wiem;
samo nazwanie drogi wspinaczkowej tak czy inaczej nie ma nic wspólnego z propagowaniem publicznym - cos Ci się pmyliło i to grubo - no chyba że ja czegoś nie rozumiem...
za komuny nie mogłeś kupić i skleic meserszmita z oznakowaniem na skrzydłach - tylko meczboksy z pewexu miały - i oznakowanie sobie takoego modelu (na wojskowo dodam) było przestepstwem! - czy Ty Wałek w tę stronę ciągniesz?

Cze ma tu tyle do rzeczy, że jest właśnie klinicznym przykładem propagowania publicznego - w przeciwieństwie do nazewnictwa dróg wspinczkowych;

>>ale ja pije do autorów

no ale co pijesz do autorów i kto to jest?
może jak Ci sie droga nie podoba (jej chujowa nazwa, pojebany autor, wykute chwyty) to jej nie rób? wspinając się po drogach - sankcjonujesz je w jakis sposób;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: mormon ()
Data: 12 Oct 2010 - 17:03:31

Powielając nazwy w przejściach, również Wałek w Twoim mniemaniu złamałeś ustawę którą cytujesz, więc trza było napisać: "że zrobiłeś pewną drogę której nazwy nie podasz bo nie pozwalają Ci na to Twoje przekonania", lub coś w tym guście.
Pozdro. Mormon.
Ale Gratulacje za przejście się należy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: walek ()
Data: 12 Oct 2010 - 22:46:48

No faktycznie mimowolnie naruszyłem prawo. A na pewno swoje przekonania osobiste. Co nie zmienia moich odczuć do autorów nazw(dróg). To tyle w temacie. narrrra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-12 23:27 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 13 Oct 2010 - 06:32:57

>>samo nazwanie drogi wspinaczkowej tak czy inaczej nie ma nic wspólnego z propagowaniem publicznym

nazwa funkcjonuje w przewodniku , potencjalny każdy ma dostęp do niego

nazwa tej pojebanej drogi ma charakter publiczny

Gdyby IPN wiedział, ze funkcjonują te nazwy na grochowcu na 100% byłby dym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: mormon ()
Data: 13 Oct 2010 - 08:58:57

Odkąd Góral w IPN zabrakło prawdziwych Historyków po katastrofie Smoleńskiej i zasiadają tam koledzy TW, dymu by nie było, zapomniałem dodać koledzy TW naszego premiera, polecam film na youtubie "nocna zmiana". Pozdrawiam serdecznie Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: dr know ()
Data: 13 Oct 2010 - 12:10:13

>>No faktycznie mimowolnie naruszyłem prawo.

to donies na siebie!

>>A na pewno swoje przekonania osobiste.

to jest dobre!

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: dr know ()
Data: 14 Oct 2010 - 15:35:27

Góral - czy autor drogi ją do przewodnika wpisał?
nie widzicie że w oparach absurdu zaczynacie sie poruszać? nazwy które funkcjonuja na Grochowcu i Wałek który mimowolnie narusza swoje przkonania...Monthy Python by lepiej nie wymyślił!

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wałek Iszy Wrażliwy
Wysłane przez: walek ()
Data: 18 Oct 2010 - 08:59:41

no

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.