Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Dec 2009 - 21:19:00

W związku z wyjazdem 19 grudnia i moją nieobecnością na Wigilii życzę wszystkim kieleckim wspinaczom spokojnych Świąt i dużo sukcesów na polu osobisto-zawodowym,a także sukcesów wspinaczkowych i skialpinistycznych.Jako skarbnik Klubu kieleckiego widzę w 2010r. klubowe 8b,mocne i cenione przejścia tatrzańskie i alpejskie.No i najważniejsze:tyle przyjść ile wyjść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 24 Dec 2009 - 22:35:12

Również nieobecny na Wigilii sad smiley

Życzę radosnych wspinaczek, w skałach najwyższej cyferki, w górach ciekawych przejść i towarzystwa Św. Bernarda
zdrowych i udanych Świąt Bożego Narodzenia smiling smiley
pozdrawiam
Tedy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 25 Dec 2009 - 16:27:28

Rowniez bylem nieobecny na wigilii bo zjechalem do kielc dopiero 23.

Lekko spoznione zyczenia swiateczne, ale ciagle aktualne zyczenia noworoczne grinning smiley

Leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 26 Dec 2009 - 10:32:20

I ode mnie - też lekko spóźnione.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszelkiej pomyślności i radości, pogody ducha i rodzinnej świątecznej atmosfery, zdrowia oraz wielu sukcesów w działalności wspinaczkowo-górskiej.

Szymon

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 27 Dec 2009 - 21:16:49

i ja się dołączam...najlepszego najlepszego, jak najbardziej. trochę z poślizgiem, ale to z powodu ilości jedzenia na świątecznych stołach. Ciężko nawet do kompa się dokulać. Mam nadzieję, żę Wam się udało uniknąć przeciążenia organów trawiennych smiling smiley

natomiast trochę bardziej na czasie, życzę wszystkim Klubowiczom super udanego Nowego 2010 Roku. Coby był jeszcze lepszy niż ten mijający i przyniósł ziszczenie marzeń i zamierzeń, przynajmniej tych wspinaczkowych smiling smiley no i oczywiście hucznego sylwka
pozdro

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 30 Dec 2009 - 14:57:23

Na Nowy Rok:

Odwagi i sił, by porywać się na cele, które z pozoru wydają się trudne a pózniej wprost wymarzone,

realizacji planów i nowych marzeń oraz natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu(albo łojanta do góry).

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 31 Dec 2009 - 08:27:53

Z Nowom Rokom jak mawiają rzymianie.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.