Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Przejścia 2004-2009
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 06 Nov 2023 - 19:10:43

Dostałem od Hermana bojowe zadanie, żeby spróbować zaimportować historyczne przejścia z lat 2004-2009 na stronę klubu - do tej pory były w osobnych plikach/podstronach, do których dostęp był bardzo utrudniony jak się nie jest Hermanem/mną. Na razie wrzuciłem je wszystkie do arkusza Google, ale stąd już blisko żeby zaimportować je na stronę:

[docs.google.com]

Przy okazji pousuwałem zdublowane wpisy, posprzątałem literówki w nazwach dróg, wyceny w postaci np. 6.4 zamiast VI.4 - jest jeden taki co bryluje pod tym względem do tej pory winking smiley

Można sobie poprzeglądać i poczytać, szczególnie w kontekście historii naszego lokalnego wspinania - niektóre wyceny i opisy są zabawne z perspektywy czasu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przejścia 2004-2009
Wysłane przez: herman ()
Data: 08 Nov 2023 - 10:10:03

Bardzo cenny materiał dla historii klubu.

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przejścia 2004-2009
Wysłane przez: kuba ()
Data: 14 Nov 2023 - 19:55:53

Dobra robota-,na poczatku przejacia wpisywalem tylko u nas
I NIE mialen do nich dostepu. A w lokalnie jak sprawdzic inne rejony-?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Przejścia 2004-2009
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 15 Nov 2023 - 11:05:48

Zostawiłem przypadkiem filtr na kolumnie z rejonem, a tylko ja mam możliwość edycji tego pliku, więc przez ostatnich parę dni lokalnie wyświetlały się tylko przejścia z Wyknia smiling smiley

Jak już zaimportuję te przejścia, to przy okazji dodam jakieś proste filtrowanie, że np. jak się wpisze "czyz" to pokażą się wszystkie przejścia Czyżyka (autor), ale też np. "Zdążyć przed Czyżykiem" (droga), z możliwością wyboru które kolumny nas interesują (rejon/droga/autor/opis). I do tego możliwość wyboru zakresu dat kiedy było przejście.

Myślę że przed końcem roku się wyrobię smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-11-15 11:06 przez ksaweryn.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.