Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Podsumowanie sezonu – góry
Wysłane przez: payek ()
Data: 26 Oct 2009 - 22:56:45

Przygotowuje podsumowanie górskiego sezonu i proszę o nadsyłanie do mnie swe górskie przejścia w tym roku. Górskie, czyli; Tatry, Alpy, Dolomity – dalej chyba w tym roku nikt nie był? Może Maciek w Kanadzie – spytam go.
Naturalnie skorzystam z naszych wpisów w dziale przejścia, ale wiem, ze nie wszyscy wpisują tam swe dokonania, także proszę przesyłajcie swoje górskie wykazy na adres payek@interia.pl Również te, które są zamieszczone w przejściach. Chodzi o wykazy z wszystkich dróg bez względu na cyferki, bo tu nie chodzi o rywalizacje tylko o archiwizacje!

To był dobry sezon, jeszcze nigdy nie było u nas w klubie takiej intensywności wspinania w Tatrach! Widać, że środowisko się rozwija, powinniśmy to pielęgnować i corocznie robić takie podsumowania.

W następnej kolejności zrobimy podsumowanie sezonu skałkowego, aczkolwiek dla niektórych on jeszcze trwa wiec poczekajmy troszkę. W skalach tez się dobrze działo!

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu – góry
Wysłane przez: payek ()
Data: 28 Oct 2009 - 12:40:42

Jeszcze nie wszyscy podali swe wykazy przejść, także przypominam raz jeszcze. W związku z tym, iż nie było wcześniej zimowego podsumowania, obejmę też tegoroczny sezon zimowy. Do wykazu można dołączyć jakieś ciekawe zdjęcia i ewentualnie krótki opis.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu – góry
Wysłane przez: payek ()
Data: 07 Dec 2009 - 23:18:19

Witam,
Dałem dziś Wojakowi do opublikowałem na naszej stronie podsumowanie górskiego sezonu wspinaczkowego SKA -2009.
Większość wpisów zaczerpnąłem z naszego działu” przejścia”, pozostałe dostałem od autorów przejść.
Jeśli zauważycie jakieś błędy w danych opisach to proszę podać do zmiany.
Trochę to trwało ,ale sporo jest wpisów i starałem się rzetelnie je opracować . Długo też czekałem na niepublikowane opisy przejść , zdjęcia i wyjaśnienia niektórych nieścisłości…
Zastosowałem system podobny trochę jak w naszym dziele przejść, zmodyfikowany o ciąg opisu danych ścian, rejonów i pory roku. Oryginalne wpisy z naszego działu, plus nadesłane szersze opisy dróg i przejść dodałem osobno jako załącznik, aby nie komplikować i tak już rozległego opracowania.

Jest to pierwsze podsumowanie sezonu SKA i mam nadzieję, że będzie to cykliczna publikacja. Z roku na rok dzieje się u nas coraz więcej, zarówno w środowisku górskim jak i na jednowyciągowych drogach sportowych i tradycyjnych. Tak udanego sezonu zarówno w górach jak i na drogach sportowych, nie było jeszcze nigdy i dlatego zabieram się teraz za posumowanie sezonu sportowego.
Tu chce zastosować zupełnie inny system; będę publikował od 5 do 10 najlepszych przejść/dokonań danej osoby. Mogą to być przejścia dróg obitych jak i z asekuracja tradycyjną, dróg letnich jak i zimowych, mile widziane będą też dokonania na zawodach sportowych.

Proszę nadsyłać wykazy przejść na mój adres: payek@interia.pl
Stosujcie taki schemat:
Rejon, nazwa drogi, wycena, data + ewentualnie krótki opis.
Dodam podobny załącznik z opisami jak w podsumowaniu górskim.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.