Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: herman ()
Data: 05 Nov 2009 - 21:13:19

koniecznie,koniecznie!!!!!!!!!

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: mormon ()
Data: 06 Nov 2009 - 09:42:32

Rozmawiałem dzisiaj z Panią Rektor.
Mam zapewnienie sali jaką chcę, sprzęt jaki chcę, czyli laptop, ekran i rzutnik multimedialny, reszta zależy od nas...
Kontakt do mnie wszyscy mają...
Pozdro dla Łojantów...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Pita ()
Data: 07 Nov 2009 - 15:29:11

Jeżeli chodzi o krytykę i udział w programie TVN to uważam, że fajnie to wyszło. Można potraktować to jako kampanie reklamową. Z reguły kampania reklamowa ma na celu zwiększenie świadomości produktu czy zwiększenie sprzedaży. Zle zorganizowana może mieć negatywne odbicia, ale tu ciężko się doszukiwać czegoś negatywnego. Dzięki temu jak pisał Payek można osiągnąć wymierne korzyści w przyszłości. W XXI wieku hasło, że dobry produkt reklamuje się sam, wśród tylu środków masowego przekazu i internetu, może wyglądać tak jak zestawienie mnie w rywalizacji z chłopakami robiącymi VI.5 czyli nijaksmiling smiley. Oczywiście sam nie chciałbym stanąć przed kamerą u boku pana Piruga ani pani Mołek (tą drugą prywatnie do kina bym poszedłsmiling smiley), ale kicz też jest potrzebny w reklamie. Osobiscie długo chodzę po górach turystycznie i lądując w kielcach, chciałem przystąpić do ludzi, którzy działają na tym polu. Prawda jest taka, że gybym nie spotkał Wojaka przypadkowo na imprezie to o istnieniu SKA, nie wiem czy bym się wogóle dowiedział. To nie chodzi o to, że słabo szukałem , to chodzi o to, że Klub przez reklamę powinien dotrzeć do mnie i podobnych mi osób.
Pozdrawiam
Piotrek M

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: klenio ()
Data: 07 Nov 2009 - 23:14:59

Tylko że taka promocja wspinania i klubu jest rodem z "Magdy M" - w skrócie Warszawski lans.

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 12 Nov 2009 - 21:05:12

No to super Mormon, ze udało Ci się załatwić ten lokal. Zrobimy tam Walne 11 grudnia, ale Wigilie zaplanujemy później u nas na bulderowni. Zaprosimy też Kapucynów na połamanie się opłatkiem w ramach podtrzymywania dobrych relacji.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.