Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: mormon ()
Data: 03 Nov 2009 - 20:25:32

Grzesiu nie przejmuj się wypowiedziami Klenia.
Jak zobaczysz film "Pokonać Siebie" w roli głównej: Payek, Klenio i Mormon, to dopiero była szopka chłopcze Klenio, hahaha...


Co do Górala i Zioła, to takie akcje są ciekawe, przynajmniej forum żyje...
Nie bedę dolewał tak zwanej oliwy do tak zwanego ognia, ale moja intuicja mi podpowiada: Góral is ok!, Zioło is be!!!

Pozdro. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Pita ()
Data: 03 Nov 2009 - 21:26:40

Akcje i emocje przynajmniej jak przed walką Adamek-Gołota haha, ale to chyba nie Polsat Sportsmiling smiley. Nie jest to chyba najlepsze słownictwo i wzajemna krytyka kolegów z jednego klubu-przynajmniej na publiczne forum-dziewczyny też to czytająsmiling smileysmiling smiley.
Pozdrawiam
Piotrek M



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-03 21:27 przez Pita.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 03 Nov 2009 - 21:52:00

Mormon wytoczyłeś ciężki arsenał grinning smiley Ten dokument i teksty o dwójce bez sternika itd. dla mnie po prostu epickie smiling smiley

Klenio ja tam żadnej wiochy nie zarejestrowałem, zdjęcia jak zdjęcia, a moim zdaniem promocja dla klubu mimo wszystko dobra.

Btw. przynajmniej coś się dzieje i jest co czytać grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 04 Nov 2009 - 08:47:48

gÓral Wrote:
-------------------------------------------------------
> no nic muszę się dalej drpać albo tego gnoja
> wyzwać na ubitą glebe

gÓral mimo ,że cie prosiłem, żebyś pisał do mnie pisać na priva jak mi masz cos do powiedziania, wolisz pisać na forum wiec i ja też będę, skoro chcesz wyprać wszystkie brudy tutaj,

gÓral co ty wogóle piszesz

„żenade fotograficzna”??

gÓral zamiast napisać do mnie na priva, czemu nie ma galerii jeszcze na stronce i poprosić żebym ja wrzucił, wolałeś zarzucić mi na forum że nie wrzuciłem, jak ci odpisałem ze nie bo mnie o to nie prosiłeś i się tym nie zajmuje, ty stwierdziłeś ze nie odpuścisz ,za wszelka cenę starałeś się grą półsłówek, manipulowaniem moimi wiadomościami udowodnić ,że robię ci na złość nie chcąc wrzucić tej głupiej galerii.

Żyjesz w wyimaginowanym świecie doszukując się podstępu, intrygi i innych rzeczy. Jakbyś popatrzył jak inni ludzie załatwiają sprawy to byś widział ,że relacje, plakaty i inne rzeczy jaka tylko siedzę przy kompie sa wrzucane w ciągu 5 minut i nie ma z tym najmniejszego problemu.

Najlepiej tego dowodzą twoje teksty,

> to ty wczoraj pod osłoną grinning smiley nocy usunołes swoje
> prywatne foty z wyjazdu do USA z galerii picassa
> ŚKA a jednocześnie piszesz
>
> >ja sie tym nie zajmuje
>

W galeri SKA sa tez wszystkie moje galerie poza jedna z USA która została wrzucona na stronę w ostatnim czasie, niestety w wyniku awarii serwera netaz.pl, została przywrócona kopia strony z 4 października, wszystkie posty, newsy, przejścia, galerie napisane po tym dniu zostały utracone!!

Połącz w całość dwa ostatnie akapity i powiedz mi po co miałbym nagle usuwać jedna galerie skoro wszyscy widzieli ze wrzucałem swoje galerie na swoja piccase i dawałem linka na stronce SKA, i cała reszta moich prywatnych galerii (majówka, ukraina itd) cały czas się tam znajduje?

Zeby nie było wątpliwości co do twoich idiotycznych bredni, to masz czarno na białym(zwróć uwagę na daty w gornym rogu):
spójrzmy na kopie naszaj strony na starym serwerze wykonanej przez google:
[209.85.129.132]
widzisz moja galerie z USA w galeriach? zwróć dobra uwagę gdzie jest podlinkowana?

spojrzmy jeszcze na kopie naszej strony głównej na starym serwerze
[209.85.129.132]

widisz newsy? a widzisz w nich moja galerie z USA?

spojrzmy teraz na kopie strone na nowym serwerze wykonanej przez google
[209.85.129.132]
widzisz ze galerie po prawej jeszcze nawet nie działają?? A widzisz moja galerie z USA w newsie na głównej?

tu masz link do kopi galerii na nowym serwerze zaraz po otwarciu strony
\[209.85.129.132]
tez nie działają

gÓral obudź sie wreszcie bo tylko w twojej głowie się coś usunęło przez noc.

> Podusmowując tą żenade fotograficzną:
>
> Lechu do mnie skrobnoł , żeby udostepnić foty z
> "Dzień Dobry TVN", autor fot Ł.Zarzycki
> zgodził się więc zwróciem sie do Ciebie jako
> osoby która zajmuje sie stroną SKA żebyś je
> wrzucił. Faktycznie napisałes mi, że hasła nie
> dostane bo jest tylko dla zarządu ale
> jednocześnie powiedziałeś żebym umieścił te
> zdjęcia na swoim prywatnym picassie a ty to
> powrzucasz na strone ŚKA. Jako, że informatyk ze
> mnie mierny narobiłem się jak wół i wrzuciłem
> te foty na swoje konto. Po paru godzinach
> napisałes do mnie, że nie wrzucisz tych fot na
> klubową galerie a chciałeś je tylko objerzeć.
>

W zasadzie prawie tak było…
Tak prosiłeś mnie o hasło, powiedziałem ze ci nie dam bo jest tylko dla członków zarządu, zapomniałeś dodać ,że od razu poskarżyłeś ,że jestem zły i niedobry i nie chce ci dać hasła. Jak wreszcie do ciebie dotarło, spytałeś się mnie czy jest taka opcja żeby wrzucić galerie. Odpowiedziałem ci ,że jest opcja z piccasa. Ty odpowiedziałeś ze w takim razie tak zrobisz. Ja nigdy nie powiedziałem ze to zrobię i od początku nie zamierzałem wrzucać żadnych linków na stronę. Chciałem jedynie od ciebie linka ,żeby obejrzeć sobie zdjęcia bo nie byłem na tej imprezie i byłem ciekawe jak wyszło.

Po co się doszukiwać się w tym jakiś podtekstów i trzecich wątków, skoro sprawa jest prosta jak budowa cepa??

człowieku aferę fotograficzna która ty zacząłeś obrzucając mnie błotem a potem doszukując się dziury w całym? ta która zamiast od razu zakończyć postanowiłeś bardziej rozbuchać? PO CO?? o jedna głupią galerie??

Niemniej jednak razem z czytelnikami naszej stałej rubryki na forum czekamy ,aż wysmażysz kolejne porcje rewelacyjnych oskarżeń smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 04 Nov 2009 - 09:15:18

gÓral jakbys chciał jeszcze cos dodać albo przerwać swoja dziecinna żenade zapraszam po raz kolejny na priva
[www.ska.netserwer.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 04 Nov 2009 - 10:38:41

Śmieszna to akcja chłopaki.
Załatwcie to na privie bo szczerze mówiąc żenujące jest takie roztrząsanie tematu publicznie. I nie świadczy o nas jako o klubie za dobrze.

A do chłopaków co lubią jak się coś dzieje. Niech się lepiej dzieje w skałach i w górach, a nie na forum smiling smiley
Pozdro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: klenio ()
Data: 04 Nov 2009 - 10:49:29

:-) cieszę się Grześ że też masz takie odczucia.
"mają jednak szansę wypłynąc z tego korzyści" - ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 04 Nov 2009 - 11:06:11

Faktycznie jest to żenujące...

Przenieście to na priva bo strasznie zaśmieciło forum.

Zalecam częstsze i bardziej intensywne treningi na pakerni!

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: klenio ()
Data: 04 Nov 2009 - 11:06:54

"Uważasz, że osoby które się zorganizowały w celu zaprezentowania ŚKA "szerszej" widowni zaprezentowały szopkę jakich mało"

Smutne jak nie wiem, ale tak! Uczestniczyły w szopce!

I tu pytanie czy promocja klubu ma tak wyglądać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-04 11:11 przez klenio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 04 Nov 2009 - 11:31:13

Klenio. Pamiętaj że nie od razu Rzym zbudowano.
Ja nie uważam że to była szopka. Nie mam parcia na szkło i nie lubię tego, więc nie byłem. Ale uważam że to dobre będzie na dłuższą perspektywę.

I Tu mam pytanie.

Kto by chciał coć powiedziać na wernisażu W Muzeum? Mam nadzieję że Ty Payek może walniesz przemowę bo ja znowu się spalę jak burak i będzie po ptokach.
Albo ktoś inny chętny się znajdzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 04 Nov 2009 - 11:44:03

Ja Ptaku nie chce się afiszować z kulami, nie była by to dobra reklama...
Rozmawiałem już o tym z Grześkiem i on chętnie zrobi jakiś wstęp.

Klenio, wiem o co ci chodzi, ale wierz mi, że jest to bardziej złożone niż myślisz.
Ja generalnie będę zmierzał do tego aby w Kielcach powstała wreszcie duża i porządna ścianka wspinaczkowa, a droga w tym kierunku jest dość skomplikowana i niekiedy wiedzie właśnie przez takie manowce jak ta impreza.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: ga ()
Data: 04 Nov 2009 - 15:48:34

>> "mają jednak szansę wypłynąc z tego korzyści" - ?

Chciałbym, żebyśmy w przyszłym roku, między innymi, jako klub zajęli się sformalizowaniem i legalizacją aktywności wspinaczkowych w ogródkach kieleckich i podkieleckich oraz rozważyli zorganizowanie Gier Drytoolowych na Kadzielni w lutym 2011 r. Im bardziej klub jest znany na lokalnej arenie, pozytywnie kojarzony, oraz może się pochwalić skuteczną współpracą z organizacjami, insytucjami, firmami - tym większe mamy sznase na osiągnięcie naszych celów. Dotyczy to również ewntualnych dofinansowań i wsparcia z urzędów, instytucji lub firm.

Ostatnio (w długim okresie czasu) medialnie udzielałem się:
- przy okazji festiwalu filmowego w Moskwie - zapowiedzi i krótkie rozmowy w Radiu Kielce i Radiu Eska,
- na audycji na żywo z Pl. Artystów - Radio Kielce - wraz z Kingą i Maćkiem,
- na audycji nagrywanej dla Radia Planeta z Leszkiem Wójtowiczem,
- wywiad dla TVP Kielce przy okazji kręcenia dokumentu o gminie Piekoszów,
- Dzień Dobry TVN z Kielc.

Działalnośc w tym temacie nie ograniczyła się więc tylko do tego jednego wydarzenia z TVN-em, z którego zwżywszy na formę, jestem najmniej zadowolony. Jednak na plus tego konkretnego wydarzenia zalicza się krótka rozmowa (z zapowiedzią kontunuacji) Leszka Wójtowicza z Prezydentem Kielc - własnie na temat zalegalizowania działalności wspinaczkowej w naszych ogródkach, szczególnie na Kadzielni.

Jestem zdania, że szczególnie teraz - kiedy klub ma dobrą, ugruntowaną pozycję i ważne cele przed sobą - działania promujące powinny być prowadzone rozsądnie, stonowanie i delitatnie. Bez krzyku i nachalności.

--
Pzdr.
GA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: klenio ()
Data: 04 Nov 2009 - 20:13:07

"działania promujące powinny być prowadzone rozsądnie, stonowanie i delikatnie. Bez krzyku i nachalności"

Grzechu... masz mój głos :-)

Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: mormon ()
Data: 04 Nov 2009 - 22:03:47

Promocja promocją, ale film "Pokonać siebie" i tak jest debest...hahaha
Trzy cytaty:
1. Mormon: "i mamy dwójkę bez sternika, to proste.".
2. Payek: "...iść, iść, i tak ciągle iść..."
3. Klenio: "...chwyty wypiekane w piekarniku..."
Pozdrawiam Wszystkich łojantów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 05 Nov 2009 - 07:24:39

No ukryć się nie da że powinny być na pakerni wywieszone te teksty.
Pozdro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: klenio ()
Data: 05 Nov 2009 - 08:26:14

hehe

Fantazja nas poniosła. Aczkolwiek panowie dokumentaliści zrobili to rzeczowo.


PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: dr know ()
Data: 05 Nov 2009 - 09:35:34

Mormon!
a ja obiecanej płytki z filmem do dziś nie dostałem...

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 05 Nov 2009 - 10:16:42

No tak - teksty są mocne :-))

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Pita ()
Data: 05 Nov 2009 - 10:36:08

A gdzie można zobaczyć ten film? Ja bym z chęcią obejrzał.Tytuł robi wrażeniesmiling smiley.
Piotrek M

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: mormon ()
Data: 05 Nov 2009 - 17:13:39

Spróbuje zorganizować walne, jak klub będzie chciał oczywiście, wigilijne w szkole gdzie uczę i wtedy jednym z punktów programu będzie pokaz filmu, gdyż mam w klasie i laptopa i rzutnik.
Pozdrawiam Łojantów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.