Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
niedziela cudów...
Wysłane przez: dr know ()
Data: 03 Oct 2016 - 09:20:15

po pierwsze - cud techniki; Leszek sprawił sobie profi-tyczkę do robienia wpinek; Kleniowi udało się nią powiesić 3. ekspres na Motylej! w związku z tym, że powszechną sytuacją jest tzw. "pierwsza bezpieczna" znów będzie można robić z dołem Styczniowe, che che;

po drugie - grubas z Malinowej po długiej przerwie wrócił do wspinania i poprowadził w demonstracyjnie Motylą; w gratisie zrobił bez bloku na wędkę Wyzwanko;

po trzecie - cud ocalenia; Maniek spierdolił się z Mogę więcej, które to postanowił zrobić na własnej; niestety przyoszczędził na przelotach (bo własne, a nie cudze) i spadając z okolic 2. wpinki wyrwał jedynego mechanika i jebnął w kamień startowy, gdzie odbił się i kontynuował lot; po drodze Leszek złapał go w swoje ramiona i razem wylądowali w zaroślach poniżej;

niestety 3. cudu nie widziałem - czego serdecznie żałuję;
Mańkowi gratuluje szczęścia i proponuje kurs; może w Ósemce u instr. Piotra Cz.?

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niedziela cudów...
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 03 Oct 2016 - 10:19:53

Ło kurwa, że mnie nie było!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niedziela cudów...
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 03 Oct 2016 - 11:09:44

He he

Zaiste wczorajszy dzień przejdzie do historii.

Maniek nominacja do kozika za całokształt. Trzeba było przespać ten dzień.



Niezapominajmy po czwarte o pięknych lotach na wyzwaniu wprost w wykonaniu profesora i prezesa

Gdybyś powiesił mnie ekspresy na wyzwanku...


... To by babcia miała wąsy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niedziela cudów...
Wysłane przez: ManiekFjederow ()
Data: 03 Oct 2016 - 11:25:09

Po pierwsze nie "spierdolił się" tylko "zaskoczył" ;)
Po drugie nie "jebnął" tylko "chyżo zaskoczył" ;)
Po trzecie nie "kontynuował lot" tylko "stracił równowagę" ;)

Kursu u Piotra Cz? Jaki? Bulderowy chyba grinning smiley

A tak serio to przyWojakowałem klasowo. Jeden przelot i myśl że wyżej będzie lepiej. Leszek zachował się jak Kevin Costner w Bodyguard. Chwała mu za to bo na dzień dzisiejszy boli tylko duma a nie np dupa.

Na nieszczęście 2 października zapamiętam dobrze jeszcze z kilku innych powodów.

Jedno jest pewne. Konkurencję w wyścigu po Kozika zdeklasowałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niedziela cudów...
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 03 Oct 2016 - 13:48:28

Maniuś nie cwaniakuj tylko uśmiechnij sie do Prezesa 8ki i może jakas znizka Ci wpadnie?smiling smiley


A tak na poważnie to dobrze, ze nic nikomu sie nie stalosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: niedziela cudów...
Wysłane przez: walek ()
Data: 03 Oct 2016 - 18:10:46

Eh kurwości, szkoda że mnie nie było. Takie jaja to tylko w tym kanale kieleckim!

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.