Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Lody w Tatrach
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 25 Feb 2015 - 17:15:10

Na portalu drytooling.com.pl jest opis z przejścia w dniu 15 lutego 2015 (niedziela, piękna pogoda była) lodowej linii na Skrajnej Garajowej Turni zespołu Maroš Červienka i Ondrej Húserka. Drogę nazwali Firhang, ma 100m różnicy poziomów (jakieś 4 krótkie wyciągi) wycena WI5/M5, ale na zdjęciach nie jest to trudniejsze od Klasycznej na Kadzielni!!
Panie i Panowie, studiować sprawę, podejście z Pięciu Stawów przez Czarną Ławkę jest krótsze niż od Popradzkiego Stawu.
Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lody w Tatrach
Wysłane przez: dr know ()
Data: 02 Mar 2015 - 10:52:33

widziałem - interesująco wygląda, choć nie byłbym pochopny w ocenie trudności na podstawie fotek;

może i z Pięciu Stawów nie jest dalej niż Popradzkiego; może nawet nie jest dalej niż idąc Koprową...ale najsampierw trzeba się w tych 5. Stawach znaleźć, che che;
no nijak mi się to nie kalkuluje z punktu widzenia umieszczonego w Kielcach; to jednak tylko 100 m wspinania; może jakbym siedział gdzieś w okolicy, to wartałoby wyskoczyć - ale własnie wróciłem z ferii (których na dodatek nie spędzałem w tym roku w tatrzańskiej okolicy) - więc raczej po zupie;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lody w Tatrach
Wysłane przez: dr know ()
Data: 02 Mar 2015 - 13:36:57

link do przedmiotowej drogi:
[drytooling.com.pl]

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.