Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
ska.org - przekierowanie
Wysłane przez: klenio ()
Data: 19 May 2009 - 13:18:01

Hej

Zioło nie dało by rady jakoś tak ustawić domeny żeby wpisując stary adres org.pl przerzucało od razu na netaz.pl?

PZdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ska.org - przekierowanie
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 19 May 2009 - 18:15:03

@klenio
da rade, ale okazało sie ze zgubione zostało hasło dostępu,
potem okazało sie ze nie ma tez faktury i nikt nic nie wie, wiec
dzwoniłem do nazwa.pl z tydzieÅ„ temu, i pani wysłała ponownie hasło do kogoś z klubu kto ma maila na tlenie (nie chciala powiedziec jaki, powiedziala mi tylko koncówke), payek podejrzewał ze to albo Herman albo Mormon, ale niestety na razie sie nie udało tego ustalić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ska.org - przekierowanie
Wysłane przez: mormon ()
Data: 19 May 2009 - 21:54:46

niech pani wyśle jeszcze raz bo to pewnie do mnie. ja dzisiaj wszystko kasowałem na mailu to i to mogło ulec kasacji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ska.org - przekierowanie
Wysłane przez: klenio ()
Data: 19 May 2009 - 23:47:55

Hej

Zioło jak słyszę hasło "zgubiono" to od razu kojarzę je z Hermanem - dałem mu jedyną wersję mojej strony i ją zagubił (Sic!)
Na marginesie: czy ktoś nie znalazł na bulderowni płyty cd w kopercie (czarna firma vinyl)??
Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ska.org - przekierowanie
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 20 May 2009 - 09:19:40

@Mormon
słuchaj może ty przedzwonisz i powiesz ze jestes starym skarbnikiem SKA, i powiesz ze na twojego maila była rejestrowana i podasz ten email, bo ja nie moge nic zrobic, bo nie ma ani hasla ani faktury ani nie mam zadnych nawet danych kto to kupował i babka powiedziala ze jedyne co moze to zrobic to zresetowac haslo na maila ale nie powie mi jaki to email!

Kontakt z NetArt
Zadzwoń do NetArt: 0 801 33 22 33
Zadzwoń do NetArt: 012 297 88 10

Telefoniczny kontakt z konsultantami NetArt jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godz. 6:00 - 22:00 pod numerami telefonów: 0 801 33 22 33 lub 012 297 88 10. Pod numerem faksu: 012 297 88 08.

@klenio
z tymi zagubionymi hasłąmi, fakturami itp to ja sie nie wypowiadam smiling smiley
nie przejmuj sie jak potrzebujesz strony WWW to wiesz do kogo trzeba uderzac smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.