Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
DWS :]
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 15 Apr 2009 - 14:13:49

Dzisiaj w ramach restu postanowiłem z Ziołem wybrać się na rowerek, pojechaliśmy zobaczyć błękitną wode a tutaj pokazała nam się świetna lita skała o wysokości ok 6m a długości hmm długie smiling smiley niestety nie mieliśmy aparatu więc jedynie z telefonu zrobiłem fotki, jak wspomniałem wczęśniej skała jest lita a w niej ryski. Chcąc trawersować tam trzeba było ją oczyścić z mchu w szczelinach. Z daleka patrząc na tą droge wydawała mi się łatwiejsza podchodząc do niej już taka łatwa nie była ryski małe czasem spore stopni nie widziałem ale napewno będą smiling smiley. Co o tym myślicie?

[www.fotosik.pl]
[www.fotosik.pl]
[www.fotosik.pl]
[www.fotosik.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DWS :]
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 15 Apr 2009 - 14:16:06

na zdjęciach dziwnie wyszło bo rysy wydają się pionowe, a one są poziome więc niech was to nie myli
Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DWS :]
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 15 Apr 2009 - 18:50:16

najładniejsze zdjęcia są jeziora ;] hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DWS :]
Wysłane przez: walek ()
Data: 15 Apr 2009 - 20:27:48

Zbynu gdzie to jest?
Raczej nie Lazurowe Wybrzeżesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DWS :]
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 15 Apr 2009 - 21:53:13

to jest kamieniołom na wiśniówce, przydała by się pomoc żeby to oczyścić nie ma raczej dużo pracy, tylko czy oprócz mnie ktoś by chciał się tam wspinać. Wyjście na płyte jest z lądu od prawej strony a jak się wpadnie do wody to albo po linie albo powrót do początku smiling smiley. Na wspinanie trzeba poczekać kiedy będzie ciepła woda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-15 21:55 przez zbynu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DWS :]
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 16 Apr 2009 - 07:40:13

Znam to miejsce. Samo miejsce jest fajne. Ale czasem mogą pogonić. Obok z lewej jest wciąż zdaje się czynna kopalnia a tą wodiczkę zasypują sukcesywnie coraz bardziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.