Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: herman ()
Data: 16 Feb 2013 - 18:07:37

Witam
Reprezentacja ŚKA w skaładzie Klenio i Herman oraz towarzysko Tereska już zakończyła działalność wspinaczkową.
Klenio wystąpił w roli przedskoczka i po 2 godzinach miał wszystkie drogi z głowy. Chwała mu za napieranie z OSy na każdej z dróg.

Ja zaliczyłem 2 topy oraz na 7+/8- zabrakło wpinki do stanu. na i na hardkorze nie dla karzałków 4 wpinki (narazie max to 5 wpinek).

Po dzisiejszym dniu jestem 3,4 ale jutro będą walczyć jeszcze zawodnicy.
Klenio gdzieś w środku stawki.

Teresa zrobiła 3 okrążenia stawu na biegówkach.



Wałek wystąpił w roli sędziego czas oczywiście mierzył DOBRZE.

No a za 1 godz cześć artystyczna. Bania u cygana do samego rana...

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: cniach ()
Data: 16 Feb 2013 - 21:11:03

"My jesteśmy tutaj w przewadze
Zawsze gramy u siebie "
- he he , postawcie hotel do góry kołami

Klenio rozumiem naparł bez pardonu - chwała
Herman - graty , jutro wszyscy na kacu - nic się nie martw
Wałek - masz dostęp do papierów - wiesz co masz robić : )

pzdr
cniach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: Małgośka ()
Data: 18 Feb 2013 - 14:33:25

Wałek to nie postarałeś się o "Ciecie recie" ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: payek ()
Data: 18 Feb 2013 - 16:15:47

Cholera, drugi raz otarłeś się o podium i jak to Wałek pisze "o przysłowiowy piździ włos, różnice miedzy pierszymi 4 miejscami to ułamki sekundsmiling smiley potem długo nic."

Tak czy siak, zajebisty wynik - Gratulacje!!!

Wałek, fajnie Ci wyszła ta krótka relacja, może rozwiń trochę bardziej swój ukrywany talent literacki i zrób z tego pełna relacje na nasza stronę. Mógłbyś okosić paroma fotkami z zawodów, pełnymi wynikami i kuluarowymi smaczkami.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: Domi ()
Data: 18 Feb 2013 - 16:53:02


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: walek ()
Data: 18 Feb 2013 - 13:33:11

I po wszystkim.

Herman stracił 3 miesjce o przysłowiowy piździ włos, różnice miedzy pierszymi 4 miejscami to ułamki sekund smiling smiley potem długo nic.

Nie da sie ukryć że trudności dróg były największe w 11 letniej histori zawodów, warto odnotować że jeden z autorów gróg Jano Korenko podczas prezentowania dróg miał sporo tgrudnosci aby przełoić je do końca smiling smiley Mi osobiscie zaimponowało dwóch zawodnków, Ł. Nowak któy przy swojej masie ma siłe przeskurwi.....ską ( na drugi dzień załoił wszystko łącznie z mega czujną drogą nr 3) i M Nowogródzki który jako jedyny zawodnik zrobił nominalnie najtrudniejszą droge, na deser pod stanem zapierdolił dwie 4 czym przyprawił całą ekipe o szybsze bicie serca, o asekurujacym Hermanie nie wspomne smiling smiley

Smaczku w drugim dniu zawodów dodawał wszechobecny łoskt spadających lawin i lodowych sopli, było przygodowo smiling smiley

Co do imprezy do ekipa kielecka choc w małym skłądzie to stanowiła trzon sekcji tanecznej smiling smiley Co do hitu wieczoru nie ma wątpliwości, arcydzieło popkultury Ona tańczy dla mnie utalentowanego boysbandu Weekend potrafi rozruszać każdego smiling smiley

Warto równeiż wspomnieć o wyjątkowym gosciu który uświetnił zawody. Janusz Gołąb w sobotni wieczór przeprowadził bardzo ciekawą prezentacje z wspinaczki zespołu Dream Team na Kedar Dome oraz wyświetlił filmik z zimowej wyprawy na G1. Potem długo i szczegółowo odpowiadął na wiele pytań zgromadzonych, nie omieszkał sie wyrazic sowjej opini o naszym himalaizmie. Bardzo przyjazny facet, a wspinacz
niesamowity!

Ja byłem nieugiety jak sędzia Dreed mimo prób przekupstwa. Mało sie powspinałem, za to mam zwyrodnienie w karku i kregosłupie od zadzierania głowy do góry. W nagrode jestem w stanie w nocy o północy szczegółowo opisać przebieg drogi nr 2 wraz z restami i poszczególnymi zahaczeniami z dokładnością do 1 mm smiling smiley

To chyba tyle, fajnie było za rok będzie jeszcze lepiej smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 17:46 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: cniach ()
Data: 18 Feb 2013 - 19:39:47

No Herman spisałeś się dzielnie !!!! A jak się weźmie pod uwagę współczynnik wzrostu to wskakujesz na pudło : )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Feb 2013 - 20:08:34

Gratulacje Herman!!
Myślę że jakbyś sobie nomici pożyczył (moje wraz z raichlami leżały przez tydzień w CK bezużytecznie mogłeś wziąć) to byś na pewno na pudło wlazł smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 19 Feb 2013 - 21:49:48

Super.
Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MBO - relacja z hotelu ****
Wysłane przez: herman ()
Data: 20 Feb 2013 - 07:27:47

"nomiki" były
od wałka pożyczyłem
wytrzymałości zabrakło.

trza robić wytrzymałość!!!!!!!!!!!

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.