Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
krótkie podsumowanie wyjazdu w Sokoliki
Wysłane przez: dr know ()
Data: 25 Jul 2016 - 15:01:48

udział brali: Czyżyk, Kris, Piekarz i dr;

pryma - dojechaliśmy z sukcesem tam i z powrotem, a Piekarz nie dostał wylewu z powodu spożywania w jego aucie produktów suchych i napojów gazowanych;
jak również przeżył (choć ciężko) notoryczne trzaskanie drzwiami przez Piotrusia Pana;

sekunda - nawet się sporo powspinaliśmy (w znakomitej większości po pięknych klsykach), pomimo niekoniecznie optymalnych warunków (sobota upał, niedziela opady) - ale niektórzy (ci ambitniejsi) odczuwają niedosyt;

tercja - debiutant sokolikowy Piekarz radził sobie lepiej niż przyzwoicie...ale dopóki wspinał się przy innych niż koledzy wspinaczach; jak tylko okoliczności robiły się kameralne nagle zaczynała czyhać na niego śmierć przy każdym ruchu...

do następnego!

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: krótkie podsumowanie wyjazdu w Sokoliki
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 25 Jul 2016 - 15:36:47

Niestety kolega Dr koloryzuje nieco. W sokołach wspinało mi się bardzo przyjemnie, a do wspinania z kościstą ręką Śmierci na ramieniu już się przyzwyczaiłem i nie nawoływałem do niej prawie wcale smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: krótkie podsumowanie wyjazdu w Sokoliki
Wysłane przez: dr know ()
Data: 25 Jul 2016 - 16:53:57

>> i nie nawoływałem do niej prawie wcale

i o tym właśnie napisałem;
gdybyśmy w krzaki się wspinać nie poszli byłoby "wcale", bez "prawie";

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.