Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Baćmagówka
Wysłane przez: dr know ()
Data: 20 Apr 2015 - 10:19:28

kiedyś już była dyskusja [www.ska.org.pl] czy była jakaś konkluzja (tzn. oficjalne z pieczątka stanowisko) nie wiem;

wiem tylko, że Baćmagówka nie ma VI.3;

wczoraj kolega z Białegostoku pociągnął ją we fleszyku (wcześniej rozgrzaliśmy się na Stokówce); w całkiem mocnym fleszyku - tzn. powiedziałem gdzie i jakiej ma szukać krawądki oraz żeby przed ostatnimi ruchami dychnął na okularkach;
pozostałe chwyty miał wymagnezjowane, więc drabina była zaznaczona i nie wymagała omówienia; w czasie wspinania dostał jeszcze wskazówkę, żeby się wpiął z nie do końca dobrej pozycji (w sensie wysoko nad głową), przed kruksem, a nie potem w trakcie; jak wiszą ekspresy to taki komentarz nie jest potrzebny - ale wpinał je sobie sam w trakcie wspinania;

po zrobieniu (a wg mnie nie zrobił optymalnie) pytany o wycenę stwierdził, że VI.3 to w żadnym wypadku nie ma;

osobiście nie mam nic przeciwko wycenom promocyjnym - ale na gównianych parchach, które takiej dodatkowej promocji wymagają;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.