Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
BoulderFest_07
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 22 Mar 2009 - 23:35:48

Witam Was serdecznie i zapraszam do wzięcia udziału w jednych z najbardziej qltowych zawodach bulderowych w Polsce czyli kolejnym BoulderFeście_07 [www.boulderfest.pl] nie pożałujecie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 24 Mar 2009 - 10:36:36

Dla mnie to beda kolejne zawody w Lublinie. Zachecam do przyjazdu bo warto - chyba najlepsze zawody w Polsce. Zawsze jest duzo baldów, wiec kazdy moze sie powspinac. Pakernia juz jest wiec czs zeby wiecej ludzi jezdzilo na takie imprezy.

Zapomnialem dodac ze jak ktos chce sie dolaczyc to koszty paliwa beda niewielkie. A po eliminacjach jest super impreza, w zeszlym roku muza byla rewelacyjna i balety trwaly do rana. Warto pojechac chocby po to zeby zobaczyc cyborga ze wschodu (bo pewnie przyjedzie).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-24 11:11 przez krzysiek_j.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: klenio ()
Data: 24 Mar 2009 - 14:35:37

O której chcesz startować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: herman ()
Data: 24 Mar 2009 - 15:23:12

to moze i ja pojade smiling smiley)... ciekawe co tym razem sobie złame??

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: klenio ()
Data: 24 Mar 2009 - 16:14:09

Jedź koniecznie będzie dobra zabawa... myślę że tak na 13 trzeba by się zapisywać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 09 Apr 2009 - 14:39:48

OK to już po wszystkim.

19 baldów (bardzo dużo), łatwiejszych niż rok wcześniej, poza 3 kosmosami i kilkoma łatwymi, wszystkie miały podobny poziom (dla mnie średnio trudny, czyli flesz lub 2,3 próby). Trzeba się sprężać bo nie ma czasu popracować nad wszystkim.

Jak zwykle było ciekawe zacięcie (dla mnie efekt - uszkodzony bark) i jeszcze ciekawsze wgiełganie się na połogą strukturę. Parę zdjęć (ja się załapałem) na
[hipointer.mbmprojekt.pl]
Widać moje próby zawiśnięcia głową w dół na stopie, niestety w ciągu nieudane.


Wielkie gratulacje dla mojej Ani, której zabrakło tylko 2 punktów do finału (13 miejsce / 52 kobiety!) i dla Oli (zabrakło 4 pktów, 18 miejsce). thumbs up
A nie da się ukryć, że baldy były jak zwykle "męskie", z dalekimi ruchami.
Ania wczoraj moc ściankową przełożyła na naszą skałę i bez większego wysiłku poprowadziła Pysiaczka (to chyba pierwsze kobiece przejście). Dodam że ja poszedłem zdjąć ekspresy i mnie pogięło smiling smiley

My z Kleniem porobiliśmy to samo i zajęliśmy 20 miejsce ex-aequo z paroma innymi osobami (na około 200 chłopaków). Gratuluje również nam obu smiling smiley

Okazało się że 2 godziny mijają bardzo szybko i jak zwykle pozostaje niedosyt. Gdybym utrzymał 2 topy, byłbym w finale i miał poczucie że zrobiłem wszystko co mogłem. Szkoda, że nikt więcej nie przyjechał bo były to idealne zawody dla średniozaawansowanych. Ja planuję jeździć co roku.

pozdro

PS
Doktor jakie oczywiste względy powodują, że gratulujesz Kleniowi podwójnie to chyba tylko ty wiesz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: payek ()
Data: 09 Apr 2009 - 15:31:20

>> Ania wczoraj moc ściankową przełożyła na naszą skałę i bez większego wysiłku poprowadziła Pysiaczka (to chyba pierwsze kobiece przejście). Dodam że ja poszedłem zdjąć ekspresy i mnie pogięło smiling smiley

To chyba faktycznie pierwsze przejście kobiece - Gratulacje!

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: herman ()
Data: 09 Apr 2009 - 15:50:27

ładnie dziewczyny i chłopy, pięknie!!!

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: BoulderFest_07
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 14 Apr 2009 - 21:04:34

[www.climb.pl]

filmik z zawodów, 3:22- Klenio w akcjismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.