Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
nowe stopnie - przykręcajcie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 19 Mar 2009 - 20:24:21

Jak pewnie zauważyliście na pakerni pojawiła się paczka z prawie setką nowych chwytów/stopni, oraz 300 wkrętów do nich. Przyniosłem wkrętarkę, ale brakuje bitów (PZ1 albo PH1).

Moze Wojak przyniesie w pt, ja dopiero w niedz/pon, więc jak ktos ma to proszę przynieść. I mam prośbę żeby kazdy trenujący przykręcał parę stopni podczas każdej wizyty, bo same się nie zamontują.

Pamiętajcie że miały służyć m.in. jako gorsze stopnie startowe , czyli dużą część trzeba przykręcić na dole ścian.

W przyszłym tyg dowiozę nowe chwyty AIXa.
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe stopnie - przykręcajcie
Wysłane przez: payek ()
Data: 19 Mar 2009 - 22:59:52

Dzis przykrecilem pare stopni, narazie jest jeden dobry bit i mozna dzialac ale przydal by sie jeszcze jeden. Fajne te stopnie i sporo tegosmiling smiley
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe stopnie - przykręcajcie
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 22 Mar 2009 - 20:54:06

fajnie, bardzo dużo stopni i dużych chwytów przybyło na pionie, teraz to człowiek ma tyle możliwości ze sam nie wie za co sie lapac smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe stopnie - przykręcajcie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 24 Mar 2009 - 10:49:02

W pudelku nadal jest polowa nieruszonych chwytow. Wczoraj dowiozlem bit wiec niech kazdy na treningu przykreci pare stopni. Zwłaszcza ci ktorzy czesto przychodza a do tej pory tego nie zrobili. Same sie nie przykreca!

PS Akumulatory do wkretarki ladujemy ok 3h

Dzisiaj przyszły chwyty AIXa wiec bedzie kolejna paka do przykrecania.
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.