Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Zakup liny.
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 07 Aug 2012 - 20:29:46

Witam. Stoje przed wyborem zakupu liny. Ciężko jest mi coś wybrać jako że doświadczenie mam niewielkie. Z tego co sie zorientowałem polecane są dwa modele Roca Fanatic i Tendon Ambition. Cena w jakiej zamierzam się zmieścić to 400-450 zł. Używana będzie w skałkach weekendowo ( w wolnym czasie którego niestety jest mało). Może zaproponujecie coś innego równie atrakcyjnego. Pozdrawiam

Chyba atrakcyjna oferta?: [www.wspin.net]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 21:49 przez Xylo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zakup liny.
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 07 Aug 2012 - 22:24:55

Ja bardzo okazjonalnie używam Beala Edlingera. Chyba jest całkiem dobra. Dziś w Polar Sporcie "wyprzedaż szpeju wspinaczkowego" i jest ta lina do kupienia, inne też są, więc warto zajżeć na ich stronkę.

Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zakup liny.
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 07 Aug 2012 - 22:45:12

kup tanio, jak rzadko sie wspinasz i malo latasz, predzej ci lina sparcieje niz sie zuzyje. A ktora najlepsza to, nie ma sie czym przejmowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zakup liny.
Wysłane przez: payek ()
Data: 08 Aug 2012 - 18:33:09

Wszystkie wymienione powyżej line będą dla Ciebie OK. W dobrej cenie i troszkę lepsza jest jeszcze Roka Shark.
Nie kupuj liny grubszej niż 10mm i krótszej niż 60m. No i najważniejsze, nie kupuj na allegro używanej liny! smiling smiley
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zakup liny.
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 10 Aug 2012 - 15:14:55

Czy ktoś miał do czynienia z liną firmy Millet? Jakieś opinie? [www.hudysport.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zakup liny.
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 10 Aug 2012 - 16:13:31

Liny Millet to światowa czołówka. Nie znam tego Cobalt'a, używam zimą Millet Iceline i jest świetna. Cena wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. W internecie opinie ma b. dobre.
Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.