Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Akcja: ForaWątkiNowy wątekZaloguj

Strony: <--12345...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 10
Wyniki 61 - 90 z 292
5 lat temu
ksaweryn
herman Napisał(a): ------------------------------------------------------- > A jeśli to sprzęt klubowy to powinni z niego > korzystać członkowie klubu gdyż to ich sprzęt, > kupiony za pieniądze ze składek. Pomijając wszystko, to moim zdaniem właśnie członkowie klubu powinni zadecydować w tej kwestii, jak chcą móc dysponować klubowym sprzętem. Odbyłem na ten temat rozmowę z B
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
ManiekFjederow Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Co do rozczłonkowania zestawu to mnie potrzebny > był sam detektor, spieszyłem się a Bartiemu nie > chciało się szukać. Aż mje się klasyk przypomniał Dobrze że teraz Klenio będzie to ogarniał, jeden problem mniej dla mnie
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
herman Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Detektory były gdzieś... > Jedne leżakowały u jakiejś kobiety w Poroninie, > gdzie korzystali z nich prawdopodobnie nie tylko > członkowie klubu.(szczegóły zna Zioło i dobrze > aby je przedstawił) O, to interesujące, też chętnie się dowiem więcej. Z mojej strony - wypożyczyłem 2 zestawy Ziołow
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Suuuuuper, dla mnie bomba. Tylko dlaczego dowiaduję się o tym jako ostatni, z forum, skoro do tej pory to ja się zajmowałem sprzętem klubowym i detektorami?
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Doszły mnie słuchy że jest problem z zestawami lawinowymi. Nie wiem do końca na czym polega, więc rozwiążę go od razu: Do końca tygodnia wszystkie komplety mają do mnie wrócić, albo PRZYNAJMNIEJ osoby w ich posiadaniu mają się do mnie odezwać. Przypominam że to sprzęt klubowy, i każdy ma prawo z niego korzystać - w szczególności właśnie osoby, które zimą w góry wybierają się incydentalnie,
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Stałem pod tą drogą - z racji jebitnego przewisu, praktycznie dachu, przez jakieś 2/3 jej (nielichej) długości jedyna myśl jaką miałem to "to jest niewykonalne". A jednak (poglądowo) Szacun, i gratulacje
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Szach krasze na niedzielę.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Chciałem tylko powiedzieć, że w przeciągu 10 dni od kiedy mamy założony podlicznik zużyliśmy prąd za ~200 ziko. Just saying.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział - Baza jest zamknięta na czas najnowszych obostrzeń, od 20 marca do 9 kwietnia. EDIT: Baza jednak jest czynna, ale pod rygorem sanitarnym, dlatego BARDZO KURWA PROSZĘ ŻEBY WSZYSCY SIĘ DOSTOSOWALI DO PANUJĄCYCH ZASAD, żeby przez jednego albo dwóch durni nie zamknęli nam wszystkim pako: - max 5 osób na pako, nie ma przychodzenia na jana! - deklaracje do wypeł
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Podsyłajcie zdjęcia mi, ja zajmę się kontaktem z Bazą. Liczę np. na prowadzących sekcje młodzieżowe
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
W związku z tym że na treningach czasem pojawia się większa liczba osób od "ustawowych" czterech, od przyszłego tygodnia oficjalnie zwiększymy liczbę osób mogących przebywać jednocześnie na treningu do 5. Baza przyklepała tę decyzję. Jednocześnie - to nie oznacza, że "skoro teraz oficjalnie można w piątkę, to de facto jak nas będzie szóstka to nic się nie stanie". Bardzo
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Od dziś każdy przychodzący na pako MUSI: - jednorazowo - wypełnić deklarację uczestnictwa w zajęciach na Bazie - każdorazowo - wpisywać się na listy obecności na portierni i na pako! Lista obecności i deklaracje są w szafce, na półce pod wieżą. Na zachętę - od przyszłego tygodnia można będzie ładować do 22
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Oho! Czyżby Orka?
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Ja to powiedziałem. Zresztą jaka to jest "dająca się przewidzieć przyszłość"? Bo ja obecnie to za cholerę nie wiem co będzie za tydzień A tak poważnie - z jednej strony to mogło być trochę naiwne, z drugiej wszystko zależy od tego, jak bardzo się sprężymy do działania. Mamy ten rok, nie spierdolmy tego.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Krótka piłka z mojej strony - szukamy czwartego/czwartej do tanga. Jedziemy ja, Marta i Bartek Pałka, plan zakłada eurotripa autem do Kuby i Anety w Rotovie. Wypad na dwa tygodnie, orientacyjnie w dniach 15*-28 lutego, odliczając trasę daje nam to 1,5 tygodnia łojażu. *wyjazd do dogadania - może zamiast w poniedziałek wyjedziemy w weekend Mile widziane prawo jazdy kat. B. Dodatkowe atuty t
Forum: Forum Wspinaczkowe - wyjazdy
5 lat temu
ksaweryn
Update - w lutym ładujemy dalej Wciąż czekamy na spotkanie z nowym/starym zarządcą żeby omówić szczegóły, ale co do zasady - wszystko co pisałem parę postów wyżej pozostaje w mocy.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
klenio Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Sugeruję zachować wstrzemięźliwość na > otwartym forum a wątek przenieść na forum > klubowe. Jeżeli chodzi o moją krytykę parę postów wyżej - zaznaczam że moje stanowisko nie jest stanowiskiem klubu. Jak ktoś ma wrażliwą, artystyczną duszę i mogą go urazić moje słowa, to... jego problem - w dupie mam popr
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Ciężko powiedzieć. Najprawdopodobniej wraca stary zarządca, natomiast co wymyśli żeby się zmieścić z kosztami w kwocie z finansowania - to się dopiero okaże.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Jeżeli cokolwiek się w tej kwestii zmieni, to w dużej mierze z zasługi rezydentów (artystów, ze wskazaniem na zespoły z garażów), którzy chcieliby zjeść ciastko i mieć ciastko. W głowie im się nie mieści, że musieliby przestać zużywać megawaty prądu na grzanie dupek, albo - olaboga! - musieć zacząć dorzucać do rachunku. Przecież to "sZyKaNoWanie ArtystUF", "kiedyś to były czasy, te
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Fundacja Studio TM rezygnuje z prowadzenia Bazy. Co będzie dalej - nie wiadomo. Trzeba się liczyć z tym że od 1 lutego Baza znowu może być zamknięta.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Info z placu boju: Artystom działającym na Bazie nie podoba się pomysł, żeby część kosztów finansowania Bazy przerzucić na rezydentów, i chcieliby żeby wszystko pozostało na starych zasadach, tzn. nikt się do niczego nie dokłada, wesoło zużywamy megawaty prądu, a Baza dalej płaci za ochronę. Wystosowali w związku z tym "manifest", z którym zainteresowani mogą zapoznać się pod linkiem
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Najważniejsza informacja ze spotkania z nowym zarządcą Bazy - od jutra do końca stycznia możemy znowu ładować. Potem - będziemy się dogadywać. Wbrew temu co w niektórych kręgach mógł mówić Bartosz "Karington" Świtek (pod takim pseudonimem jest znany w artystycznym środowisku ), nic nie idzie pod młotek, Baza nie jest ani nie będzie sprzedana, i w dającej się przewidzieć przyszłości
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Rozwiązane. Zmienia się zarządca Bazy, została nim Fundacja Studio TM. To wciąż ludzie z Bazy, tylko inni - dotychczas zajmowali się prowadzeniem Teatru Zbożowego. W terminie do 7 dni roboczych nowy zarządca ma odebrać "klucze do wrót", więc przy dobrych wiatrach na pako wrócimy może jeszcze w tym miesiącu.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Kadra młodzieżowa rośnie w siłę Gratulacje!
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Dla bardziej zainteresowanych, o co chodzi w tym przetargu/konkursie: Dotychczas bazę prowadziła Federacja Stowarzyszeń "Baza Zbożowa", z którą jesteśmy dogadani my. Jak to będzie w 2021 - raczej bez zmian, bo zasady konkursu dokładnie określają profil działalności jakie można prowadzić na Bazie (paragraf 5, punkt 6, ustęp 4, wymienia stricte wspinaczkę), choć podobno do konkursu p
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Baza po Nowym Roku będzie czynna najprawdopodobniej do 20, do czasu zakończenia nowego przetargu na wykorzystywanie budynku (czyli gdzieś do 2. połowy stycznia?).
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Na szczęście Baza nie jest obiektem sportowym
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Tak, przez okres świąteczno-noworoczny, pisała o tym Aneta w innym wątku. Od Nowego Roku... się okaże - może być tak że znowu ją zamkną w ramach narodowej kwarantanny.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
Ten artykuł to generalnie zrzynka z Wyborczej, gdzie ten temat pojawił się parę dni wcześniej (ale za paywallem, dlatego może mało kto czytał). BTW - będzie gdzie łoić po nowym roku, nigdzie nas nie wygonią ;) Więcej informacji po weekendzie.
Forum: Forum Wspinaczkowe
5 lat temu
ksaweryn
gÓral Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Teren na którym stoii baza planowany jest pod > budownictwo mieszkaniowe. > > To jest kwestia roku-dwóch. Wiadomka że taki teren to łakomy kąsek, i dni Bazy są już raczej policzone. Moje osobiste prywatne subiektywne zdanie jest takie, że dobrą alternatywną miejscówką żeby przenieść "wszystk
Forum: Forum Wspinaczkowe
Strony: <--12345...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 10
Akcja: ForaWątkiNowy wątekZaloguj

This forum powered by Phorum.