spanie pod namiotem itd zapewniam swój ordynarny i szyderczy humor, reszta do negocjacji 
Otóż to nie jest tak, że nie chcemy się z Tobą wspinać, my po prostu zmuszeni jesteśmy pracować, często -dodam- wręcz charytatywnie i w takiej sytuacji zapewne wolelibyśmy jechać się wspinać, ale rzeczywistość postanowiła nas uwięzić :/ Widzisz jak masz fajnie ?!
