Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 31 Dec 2010 - 11:45:34

Jedziemy do Klonowa ok 10-11

Tam jakaś pętla/ognisko

Zapraszamy

Powrót wieczorem

Świtek&Wałek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: mormon ()
Data: 31 Dec 2010 - 12:56:46

Niewykluczone że dla odmiany treningu i ja bym biegówek posmakował, tylko czy z takim lekkim sprzętem nie odlwce???. Pozdro. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 06 Jan 2011 - 18:33:01

Witam.
Dziś. w Trzech Króli, byłem po południu na biegówkach. Z przełomu Lubrzanki wyszedłem na Diabelski Kamień i wróciłem do samochodu. Świetna wycieczka, wystarczy 2.5 godziny aby trochę poczłapać poza miastem. Co ciekawe, widziałem ślady biegówek a także musieli być skiturowcy - bo i takie ślady było widać. Może to nasi zawodnicy tam trenowali przed zawodami.
Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 06 Jan 2011 - 19:33:11

Warun na biegówki faktycznie rewelacja
Dziś z żoną zaliczyliśmy polane klonowską i super off-pistowe zjazdy z pasma klonowskiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 06 Jan 2011 - 20:48:40

No, zjazd szlakiem od Diabelskiego Kamienia w stronę Ameliówki całkiem fajny, po ścieżkach, drogach leśnych - miejscami w koleinach po kładach i furmankach - wrażenia niezapomniane. Raz się kontrolowanie przewróciłem, żeby się nie przewrócić nie wiadomo gdzie i w sposób zupełnie poza moją kontrolą. Oczywiście ostatni odcinek do drogi, po bardzo stromym zboczu porośniętym lasem już zszedłem na piechotkę.
Śniegu mogło by być znacznie więcej, niestety miejscami wystają kamienie i grudy ziemi, ale warunki jeszcze całkiem dobre.
"super off-pistowe zjazdy" - to znaczy jakie? Nie kumam już wszystkiego za Wami.

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodzinki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: mormon ()
Data: 06 Jan 2011 - 21:43:33

Nie to nie my, ale koledzy Kondracki i Orłowski napewno, bo oni lubią tam ładować. W sobotę pierwszy start, była taka ładna zima a będziemy chyba po błocie biegać. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowy rok- Biegówki
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 06 Jan 2011 - 22:46:27

off- piste (pozatrasowo)

dzięki, pozdrawiamy również

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.