Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
zupełnie niewspinaczkowo-chorwacja
Wysłane przez: iza ()
Data: 09 Sep 2010 - 12:07:42

Cześć
Wiem, że to forum wspinaczkowe, a ja tak trochę z innej beczki, ale w sumie wyjazdy i urlopy różnie się planuje;) Otóż niebawem, tj. 24.09.10-3.10.10, wybieram się na Chorwację (Murter, miejscowość Jezera), tak aby załapac jeszcze troszkę ciepłej pogody przed iście jesienną pluchą. Prawdopodobnie pojedzie tam również kilka osób z mojego klubu nurkowego. Jest to wyjazd bardziej nurkowy, ale tzw osoby nienurkujące, odpoczywające, są również mile widziane. Sprawa wygląda tak:
[www.krab.agh.edu.pl]
czyli podsumowując, koszty to ok 10eurosow za noc plus dojazd (koszt w zależności od organizacji zapakowania samochodusmiling smiley plus jedzenie (jedzenie najlepiej zabrać z Polski w postaci słoików itp, bo tam dość drogo..oczywiście warto się skusić na ichniejszą kuchnię chociaż razsmiling smiley))
Po prostu rzucam propozycję wyjazdu, jeśli jeszcze komuś został jakiś urlop do wykorzystania a nie ma pomysłu, albo zdał akurat wszystko we wrześniowym akademickim starciu i chce jeszcze poleniuchować na plaży przed październikiemsmiling smiley

pozdrawiam, iza
p.s. tel. 609-23-11-12

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zupełnie niewspinaczkowo-chorwacja
Wysłane przez: leszeksz ()
Data: 09 Sep 2010 - 20:12:40

Ehh to również mój klub nurkowy tyle że BYŁY;) Gdyby nie inne plany to kto wie, może bym się skusiłasmiling smiley

Tych co ewentualnie rozważają czy jechać czy nie, mogę zachęcić że fajne towarzystwo z Kraba gwarantowane;)

Justyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zupełnie niewspinaczkowo-chorwacja
Wysłane przez: iza ()
Data: 09 Sep 2010 - 20:39:55

oooo, no proszęsmiling smiley)))jaki świat małysmiling smiley))
To Justyno, dam również znać przy innych wyjazdach, może się kiedyś skusiciesmiling smiley
pydr,izsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zupełnie niewspinaczkowo-chorwacja
Wysłane przez: leszeksz ()
Data: 10 Sep 2010 - 20:08:08

Jasne, czemu niesmiling smiley W ogóle musimy się zgadać bo za chwilę się okaże że się gdzieś mijałyśmy w Krabie na imprezie;)

J.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.