Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Propozycja wyjazdu na "west" 21.08 - 29.08 - szukam chętnych
Wysłane przez: Freddie Chopin ()
Data: 16 Aug 2010 - 11:59:54

Witam!

Poszukuję trzech osób chętnych na wyjazd wspinaczkowy na "west"...

TERMIN
od 21.08 (sobota) do 29.08 (niedziela) zasadniczo jednak wyjazd może być krótszy (np tylko poniedziałek - piątek), albo i dłuższy (mogę przedłużyć sobie wolne do dwóch tygodni w ostateczności). Mógłbym też chyba przesunąć te terminy o tydzień. Najwcześniej można wyjechać w piątek wieczorem.

CEL
jest mi zasadniczo obojętny (; Myślę, że na taką długość wyjazdu można udać się w co najmniej kilka miejsc w odległości tak do 1000km, czyli na przykład Adlitzgraben (~550km), Frankenjura (~800km), Zillertal (~1000km) lub gdzieś blisko, np Sulov czy Visniowe, czy nawet zrobić objazd po kilku rejonach. Jeśli będzie wola i fundusze wszystkim pozwolą to możemy jechać gdzieś dalej - Francja (np piękny Tarn (; ), Włochy, ...

TRANSPORT
dysonuję pojazdem mechanicznym, który komfortowo dowiezie na miejsce 4 osoby (w piątkę będzie już ciasno - to tylko kompakt hatchback). Koszt paliwa to +/- 35zl za 100km (jest to wartość "raczej maksymalna", jedynym sposobem jej podwyższenia jest zakup extremalnie drogiego paliwa za granicą przy niekorzystnych kursach walut, w sprzyjających okolicznościach wyjdzie taniej) plus (ewentualny) koszt autostrad. Zakładając wyjazd 1000km (x2), koszt autostrad 100zł oraz cztery osoby, wyszłoby za paliwo koło 200zł na osobę.

Jak widać mogę się dostosować w praktycznie każdej kwestii włącznie z celem wyjazdu - po prostu wyjątkowo zgodna ze mnie osoba (;

Anyone?

4\/3!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Propozycja wyjazdu na "west" 21.08 - 29.08 - szukam chętnych
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 16 Aug 2010 - 14:28:24

Rozmawialiśmy w niedz. na Okienniku na temat wyjazdu... Ale po ogarnięciu czeluści mojego konta, niestety skarbiec prawie świeci pustkami, wiec jak to mówią dupa blada.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Propozycja wyjazdu na "west" 21.08 - 29.08 - szukam chętnych
Wysłane przez: Piotrek O ()
Data: 16 Aug 2010 - 15:46:50

Póki co nic nie obiecuję ale możliwe że byłbym w stanie jechać, bliżej wyjazdu będę w stanie się dokładnie określić.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.