Forum Wspinaczkowe - wyjazdy :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o wyjazdach wspinaczkowych. Jedziesz, szukasz kogoś do ekipy lub informacji o regionie, pisz tutaj. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
rajd rowerowy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 09 Apr 2010 - 19:18:01

witam, po kolejnym wkurwieniu na pogodę, planuje wyskoczyć gdzieś ,mam nadzieje już nowym rowerkiem w niedziele. Nie mam sprecyzowanych celów ani czasu. Ktoś chętny pobłąkać się po lasach?

Btw. kto w ogóle jest skory na jakieś dłuższe (~100km i więcej) wypady(teren czy szosa, obojętnie)?

Pamiętajcie ze rowerek jest świetnym sposobem na zrzucenie wagi! A każdy wspinacz jest albo gruby albo bardzo gruby grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-09 19:25 przez Marcin_S.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 09 Apr 2010 - 19:40:44

balasie umówiłeś sie na wspin w niedziele pod karkowem (hulk)

jak bedzie ujnia z pogodą to ja się karne synek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: k&k ()
Data: 09 Apr 2010 - 21:40:50

A może masz chęć na maraton-ja jadę w niedzielę w Otocku, miejsce w samochodzie się znajdzie pozdrawiam.
karol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 10 Apr 2010 - 00:11:30

Fajańsie! Ma być wujowa pogoda a jak będzie tak jak w piątek to chromolę takie wspinanie. Ale jak będzie 15st i słoneczko to śmigamy na Jurę łoić, ale z góry robię sobie furtkę jak by nie wypaliło ze wspinem.

Karol, kiedyś chętnie ale, musiałbym w pierw z deczka niutona w nogach poprawić. Bo takie imprezki to chyba nie dla leszczyków, a propos to jakie dystanse na takim maratonie się śmiga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: k&k ()
Data: 10 Apr 2010 - 16:42:32

Maraton odwołany, ...... więc zostaje mi wolna niedziela, może być rowerowa a jeśli można by się z wami złapać na wyjazd to czemu nie.
pozdro karol.
501482050

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 10 Apr 2010 - 20:33:47

zaraz ogranę kuwete i sprubujemy się zgadać

edit
jutro pińc stopni i dyszcz
ja jestem chetny na rower jakby co

698870974



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-10 21:06 przez gÓral.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 11 Apr 2010 - 22:57:11

przepraszam panowie, nie zdążyłem na niedziele złożyć i przetestować nowego rowerku, a i dostępu do internetu żeby odpisać nie miałem ;(

Ale mogę z chęcią się gdzieś wybrać w poniedziałek, wtorek w tym tyg i generalnie jestem otwarty również na propozycje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 18 Apr 2010 - 22:35:23

wracałem dziś ze stokówki niebieskim szlakiem, a od zgórska później czerwonym i traska jest mega!. Parę rześkich podjazdów i 2 konkretne zjazdy na których się sypie rodzynami przez nogawkę grinning smiley Po rozpoczęciu sezonu trza się ugadać na rowerki, wiec zainteresowani szlifować formę, bo Karol ma podobno rower co daje +5 do szybkości wiec nie ma przelewek!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: k&k ()
Data: 20 Apr 2010 - 22:18:04

Może w czwartek rano, przed posprzątaniem światu ktoś ma ochotę na rowerową przejażdżkę ?????thumbs up
karol 501482050

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 25 Apr 2010 - 14:57:03

zaraz jade na stokówke na rowerze
zapraszam jak ktoś ma ochote

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rajd rowerowy
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 28 Apr 2010 - 20:21:00

oprócz wspinu chetnie również bym mógł wyskoczyc w czwartek lub w piatek po 14 na jakis wypad rowerowy, kontakt do mnie jest w dziale namiary klubowiczów.
pozdrower

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
This forum powered by Phorum.