Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
opis dróg na Stokówce
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 26 Dec 2008 - 19:01:32

Witam,
Podczas ostatniej kłótni forumowej zobowiązałem się przygotować (chyba przed Nowym Rokiem) opisowe topo polecanych dróg na Stokówce.

Udało mi się wyrobić i napisać mini - artykuł, który chciałbym umieścić przy topo Stokówki - do ściągnięcia.

Wersja oczywiście subiektywna, choć starałem się pisać w wyważony sposób. Więc jeśli ktoś chce się zapoznać z tekstem, aby zgłosić ewentualne uwagi, proszę dać mi znać na forum bądź mailem.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: opis dróg na Stokówce
Wysłane przez: herman ()
Data: 26 Dec 2008 - 20:33:11

witam
krzysiu jeśli się zgodszisz to ja bym chętnie wrzucił to na strone ska. Bardzo mi się podoba to co napisałeś.

pozdr

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: opis dróg na Stokówce
Wysłane przez: payek ()
Data: 27 Dec 2008 - 00:05:39

Mi tez sie podoba ten tekst, utożsamiam sie z opiniami Krzycha. Opis dróg z ogranicznikami jest już niezbędny na Stokówce. Trzeba to koniecznie wrzucić na stronę. Dobra robota Krzyś!
Pozdr.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-12-27 00:11 przez payek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: opis dróg na Stokówce
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 27 Dec 2008 - 11:51:45

Jak najbardziej się zgadzam. W tym celu pisałem smiling smiley Ale możemy się jeszcze miesiąc z tym wstrzymać bo może pojawią się jakies korekty/sugestie.
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.