Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
I po zawodach
Wysłane przez: kuba ()
Data: 30 Nov 2008 - 17:38:32

Maximum spręża, pot, krew, łzy, tłok, mega zapylenie, adrenalina, testosteron i MY (Anetka, Ja, Krzysiek J. i Klenio)= Trafo Bulder
Startowaliśmy w 3 grupie, od godziny 13-15. Do rozwiązanie było 19 badów. Baldy w stylu rasowego klettergartenakrobatensmiling smiley czyli nie samą mocą człowiek żyje;) Prócz siły trzeba było wykazac sie dużym rozciągnieciem, sprytem, techniką i umiejetnością poruszania się w terenie połogim. Do finału przeszło 12 osób - 6 mężczyzn i 6 kobiet.
Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Marcin Wszołek, zaś wśród kobiet Oliwia Bachyne. Finały trwały do 1, impreza po zawodach trwała do 5 przy drażniącej muzyce drum&base.
A my, no cóż... Należy pogratulowac Krzyskowi J,który zajął 27 miejscesmiling smiley Klenio był na 61, a ja 81. Ale następnym razem będę 1!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: I po zawodach
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 30 Nov 2008 - 20:18:45

Hehe Mowilem ze nocleg i impreza beda mocno meczace smiling smiley Czy bylo tak jak rpzewidywalem na podstawie doswiadczen z zeszlego roku? Czyli dj w swoim swiecie (pił mechanicznych i łupania kamieni) oraz pusty parkiet?

Od siebie dodam ze baldy byly trudniejsze niz w zeszlym roku, kobiety i pocztkujacy raczej mieli przesrane. Ale za to dobrze rozrzucily punktowo czołówkę więc chyba dobrze dobrali trudność. Podzial dla mnie na 3 grupy: 1) latwe robione przez wiekszosc 2) dalekie ruchy po krawadko-sciskach w przewieszeniu , 3) roznego rodzaju specyficzne przystawki akrobatyczne. Mi brakowalo oblakow, dziurek, haczenia piety i ogolnie wiekszego zroznicowania.

Choc to chyba typowe narzkanie bo 19 baldow to naprawde duzo smiling smiley Na koniec zawodow myslalem ze dostane zawalu, taki bylem zdyszany, co swiadczy ze powinienem bardziej zadbac o kondycje. Pozostał klasyczny pozawodowy niedosyt (kazdy mowi "na kilku moglem ugrac wiecej", caly jestem zakwaszony i ponaciagany. Podsumowujac sa to teraz najpopularniejsze (230 startujacych facetow!) i obok BulderFestu najlepsze zawody w PL.

A chlopaki zaplacili frycowe i nastepnym razem sprawe taktyki i rozplanowania kolejnosci atakowanych baldow potraktuja powazniej smiling smiley bo mocy maja na duzo wyzsze miejsca. Kuba ja za rok sie na emeryture nie wybieram i nie zamierzam dac sobie dokopac smiling smiley

Ekipa kielecka pokazała moc! (a ja sie zalapalem na "kartke-mistrzow" hehe)

pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: I po zawodach
Wysłane przez: payek ()
Data: 30 Nov 2008 - 22:48:49

no fajnie - gratulacje dla całej ekipy za spręż, a Krzychu to już prawie czołówka;)

ps. Kuba trzymamy Cię za słowosmiling smiley

ps.2 a my dziś otworzyliśmy z Hermanem i Leszkiem - nowy, bardzo interesujący rejon na zimowy wspin, ale o tym niech Herman więcej napisze.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: I po zawodach
Wysłane przez: kuba ()
Data: 01 Dec 2008 - 12:35:29

A wygrał Bunsch P. a nie Wszołek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: I po zawodach
Wysłane przez: ania_b ()
Data: 03 Dec 2008 - 20:59:07

No chłopaki, gratuluje! To co się będzie działo jak będziecie mieć własną boulderwnie w kielcach smiling smiley

Zawody z tego co słyszałam były mocne, pewnie Krzysiu ma racje pisząc że baldy mało kobiece ale i tak żałuje że nie mogłam brać udziału sad smiley może za rok..

Chciałam jeszcze raz pogratulować Krzysiowi,ponieważ nie posiadam się z dumy smiling smiley
27 miejsce na tylu zawodników..pokazał kto jest the best ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: I po zawodach
Wysłane przez: klenio ()
Data: 08 Dec 2008 - 11:26:52

tak jest :-)

mam nadzieję na szybki rewanżyk ;-)

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.