Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: payek ()
Data: 12 Sep 2008 - 22:14:47

Za Ryse oczywiście! Dodam jeszcze tylko, że Aneta niedawno poprowadziła Posadzkę, także mamy już trzy mocne kobietki w klubie. Gratulacje i czekamy na coraz mocniejsza motywacje do wspinu;)
ps.
Jak tak dalej pójdzie to będziemy rzucać cytatami z Seksmisjismiling smiley
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: kuba ()
Data: 12 Sep 2008 - 22:31:02

GRATULACJE!!!!!!
TAK TRZYMAć!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 14 Sep 2008 - 12:33:11

Gratulacje KASIU!!!!!!!!!!!!!!

PS. dzięki za pochwałytongue sticking out smiley Miejmy nadzieję,że przyszły sezon będzie jeszcze mocniejszy. Liczę też na to,ze kolejne dziewczyny dołączą do nassmiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 15 Sep 2008 - 13:09:44

Gratuluję dziewczynom przejscia trudnej drogi, która niejednego wielokrotnie zrzuciła (w tym mnie).
Ani: 1 kobiecego kieleckiego przejścia-osoby ze Skarżyska, Kasi: 1 kobiecego kieleckiego przejścia-osoby z Kielc.
Sobie gratuluję 1 męskiego kieleckiego przejścia-osoby z Bocianka (Okapu na Ciosowej DDS).

Choć proponuję na przyszłość nie dzielić kieleckiego środowiska na osoby mieszkające w Kielcach i osoby spoza Kielc. Podział dość dziwny i jak dotąd nie stosowany...

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: herman ()
Data: 21 Sep 2008 - 20:20:15

jakbyś był krzychu tego dnia na stokówce gdy kasia robiła ryse to byś wiedział dlaczego tak napisałem newsa;)

a jesli ci nie pasuje to piszcie sami newsy ja chetnie bede je wrzucał na strone.

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 22 Sep 2008 - 20:07:19

Obojętnie co by się nie stało na Stokówce i tak nie powinieneś tak pisać. Mogłeś nie ignorować moich smsów tylko coś wyjaśnić bez angażowania forum.

I nie pasują mi takie teksty. Dokonałeś podziału stawiając Anię poza kieleckim środowiskiem, do którego wg mnie należy.
Nie wiem czy udajesz, czy na serio tego nie widzisz.

Tu na prawdę nie chodzi o pierwsze przejście drogi (bo to nie pierwsze polskie 9a). Po prostu nie pisz więcej w taki sposób.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: herman ()
Data: 23 Sep 2008 - 07:09:46

Witam
ale anie nie jest z kielc tylko ze skarżyskasmiling smiley) a do środowiska kieleckiego należy, nigdy tak nie powiedziałem. I nie bierz sobie tak do serca tego postu krzychu.

Krzychu post miał na celu wyróżnienie!!!! obu dziewczyn:
Anie za pierwsze przejście wogóle
a kasi z pierwsze przejście dziewczyny z Kielc
i taki był zamysł posta. A jak wiadomo słowo pisane często można różnie odczytać. A że ja pisać nie potrafie wiec tym bardziej... można różnie odczytać.

Pozdrawiam

ps. post wywalony

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo dla dziewczyn!
Wysłane przez: ania_b ()
Data: 23 Sep 2008 - 15:59:00

Myślę że sprawę można już uznać za wyjaśnioną smiling smiley
a ponieważ mnie dotyczy postanowiłam również zabrać głos.
Krzysiu jako troskliwy narzeczony chciałby po prostu abym dobrze czuła się w środowisku kieleckim i takie wyraźne rozgraniczanie moich przejść było dla nas zaskoczeniem...
Ja osobiście do nikogo nie chowam urazy, po pierwsze dlatego że to "pierwsze przejście" nie jest dla mnie specjalnie istotne (jak zrobię prohibicje to będę walczyć o tytuł ;-) ) a po drugie wiem Herman że nie miałeś złych intencji, chciałeś po prostu jednym cukierkiem obdarować kilka osób, żeby każda z nas poczuła się wyróżniona.

Tak więc proponuję przywrócić wątkowi pierwotny zamysł autora..
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn które ciągną kobiecy wspin do góry!
Tak trzymać!! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.