Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Topo Stokówki
Wysłane przez: dr know ()
Data: 09 Sep 2008 - 10:44:07

w nawiązaniu do newsa o nowych ringach - przydałoby się zaktualizować topo i tu ciekawostka - okazuje się, że topo które dla nas jest zrozumiałe niekoniecznie jest do ogarnięcia do innostrńców;

spotkałem ja z Leszkiem w niedzielę rano dwóch młodzieńców z Końskich i nie ogarniali tematu - - cheche - kilka przykładów - nie mogli Młodej Krwi namierzyć, Styczniowe Słońce lokalizowali na Bułce z Masłem, a Świetą Rrzóskę na Mani Łykania;

może jednak zdjęcia byłyby lepsze?

przy okazji 1 - udało nam sie z Leszkiem wcisnąc logiczna linię na Kalcytowej w oparciu o istniejące ringi - Leci między Wypachajem a Pazingiem i korzysta wpierw z ringów tego pierwszego - po czym przez oststni ring Pazinga wyprowadza na górę do stanu (nie ma naczenia czy Pazingowego czy od Zacięcia) - trudności oscyluja w okolicy VI i jak napisałem linia jest logiczna - dużo logiczniejsza od Wypchaja;

przy okazji 2 - ma ktos zdjęcie Kalcytowej sprzed kilku lat? mam wrażenie że właśnie pomiędzy Wypchajen i Pazingiem coś dużego sie urwało i temu wyżej wspomniana linia mogła powstać;

przy okazji 3 - przypomniałem sobie własnie, ze Grześ w piątek pytał jak leci jedna droga na lewym skraju Przewiechy - patrze ja w topo i faktycznie "Dr dał D..." jakos tak mętnie wrysowana - przebieg drogi widac na tej fotce - tak jak przebieg liny
[images38.fotosik.pl]

poz_dr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-09-09 11:54 przez dr know.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Topo Stokówki
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 11 Sep 2008 - 17:16:12

zgadzam sie ze topo ze zdjeciami bylo czytelniejsze od tego ktore jest obecnie. jestem ze powrotem do starego. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.